file Question Ukazatel zařazené rychlosti

4 roků 3 měsíců zpět #41149 od DěsBěs
DěsBěs replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Přidal jsem video ale nějak bojuju se zobrazením na fóru tak tady je ještě jednou odkaz

YouTube V-strom, GIPRO-Atre

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
4 roků 3 měsíců zpět #41156 od foky
foky replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti

:good: :good: :good:

Více
4 roků 2 měsíců zpět #41219 od Newman
Newman replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Opravdu pěkné a povedené.

Více
4 roků 4 týdnů zpět #42270 od Drakouš
Drakouš replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Též jsem opatřil GIPRO ATRE na svého Stromka 1000 DL.
Mám na GIPRU ujeto cca 1500 km a musím se postupně divit některým názorům zde publikovaným.
Bez GIPRO jsem najel cca 1000 km, vše letos,poznal jsem cukání v nižších otáčkách po instalaci se stromek chová úplně jinak.
Jde odspodu,konečně se chová klidně jako "normální mašina".Samozřejmě je třeba si pořádně přečíst návod aby jste zjistili, co máte předvolit na jaký typ mašiny.Po instalaci není třeba nic Stromka učit.
Spotřebu jsem zatím nepočítal,před nainstalováním cca 6,0 l /100km.(Jezdím tak do 120km/hod,většinou.)
Pokud se mi změní spotřeba, dám vědět.
Zatím
Drakouš

Více
3 roků 11 měsíců zpět #42933 od callus
callus replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Já si dal Atre na litrového Stromka tento pátek, jakmile od Kokina došel balíček. Na litru mě nevadilo až tak, že nevím, co mám za kvalt, šestku jde bezpečně poznat podle ucha, protože je dlouhá. Ale vadilo mi to neustále cukání v malých otáčkach při popojíždění na 1. 2. a 3. kvalt. Rady typu "vyčisti si filtr, dej si menší kolečko, jezdi na vyšší otaáčky" jsem samozřejmě absolvoval, ano, něco to pomohlo, ale do spokojenosti jsem měl hodně daleko. Atre předčilo moje očekáváni. Krom toho, že po napojení funguje ihned, bez učení, ukazuje přesně, jsem doslova nadšen charakteristikou motoru v malých kvaltech. Nebojím se říct, že se z motoru stal "diesel". Žádné spojkování, vytáčení, kuckání, ale plynulá jízda, Stromek je schopen se na dvojku rozjet bez reptání od 1500 otáček ! No to by mě předtím tvrdě vyfackal....
Já jsem s Atre navýsost spokojen, investice za 3 tisíce, radosti za milion......

Zdarec

Více
3 roků 6 měsíců zpět #44470 od jojko
jojko replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Já to montoval dneska na 650 a nerozběhnul jsem to :cry: Píší, že za 10minut je to hotové, strávil jsem na tom 4hodiny.

Více
2 roků 4 měsíců zpět #49227 od Machy
Machy replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Zdar, nemáte někdo postup montáže gipra atre K02 na 1000 stroma

Více
2 roků 4 měsíců zpět #49228 od Kokin
Kokin replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti

Machy napsal: Zdar, nemáte někdo postup montáže gipra atre K02 na 1000 stroma

Takhle - namontovat ATRE K02 na Stroma bude docela výzva, bo K02 je pro Kawasaki s úplně jiným konektorem :whistle: :evil:
Ale jestli chceš montovat S02, tak u litra vlevo pod nádrží konektor mírně zasunutý pod rámem, rozpojit a nacvaknout Gipro konektory (oba jako průchodku) a červený kablík rychlospojkou na spínaný drátek, třeba u relátek nebo obrysovky...
Kdo to nedá do půl hodiny montáž, tak mi může za trest koupit na srazu kolu :yes: :good:

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz

Více
2 roků 4 měsíců zpět #49230 od celis2
celis2 replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Zdar Kokin vidím že máš dost dobré zkušenosti s ukazatelem rychlosti gipro,já mám DS na 650 namontovaný asi 14 dní a trochu zlobí.Při řazení nahoru má prodlevu tzn mám tam zařazenou 4 a svítí 3 po chvilce se rozsvítí 4. zpátky při řazení dolů je to o něco lepší můžeš poradit díky

Více
2 roků 4 měsíců zpět #49231 od celis2
Je to u všech kvaltů stejné dával jsem jen příklad :P

Více
2 roků 4 měsíců zpět #49232 od Machy
Machy replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Jestli jsem to pochopil tak jsem koupil jinej druh konektoru ze

Více
2 roků 4 měsíců zpět #49234 od Kokin

Machy napsal: Jestli jsem to pochopil tak jsem koupil jinej druh konektoru ze

No jestli mas fakt K02 tak ano. Ale pokud to je nové a koupené v Česku, tak se to dá vyměnit bez problému.
Pokud jsi to kupoval přímo u mě (1-BIKE firma), tak mi pošli SZ a domluvíme výměnu. Pokud jsi to kupoval u nějakého prodejce, tak to sice taky skončí u mě, ale musíš kvůli zaruce přes prodejce. ;-)

Více
2 roků 4 měsíců zpět - 2 roků 4 měsíců zpět #49235 od Kokin

celis2 napsal: Zdar Kokin vidím že máš dost dobré zkušenosti s ukazatelem rychlosti gipro,já mám DS na 650 namontovaný asi 14 dní a trochu zlobí.Při řazení nahoru má prodlevu tzn mám tam zařazenou 4 a svítí 3 po chvilce se rozsvítí 4. zpátky při řazení dolů je to o něco lepší můžeš poradit díky

Tak při vší skromnosti mě vlastní ani snad jako výhradní dovozce Gipro reagovat jinak nemůžu, než že nějaký zkušenosti bych mít měl :-)
Pokud DS zobrazuje se zpožděním, tak tě moc nepotěším - problém je ve zpoždění tvoji řidící jednotky...DS je totiž na výstupu z CDI a pokud je CDI pomalejší tak DS to nedožene...
Možnosti jsou 3:
- výměna za ATRE, který se připojuje před CDI na jiný konektor než DS a není tak ovlivněno zpožděním CDI;
- kontrola CDI, gear position senzoru a preucit DS (malá šance na zlepšení)
- zkusit vyměnit preventivně za jiný kus (dtto -"-)

Poslední úprava: 2 roků 4 měsíců zpět od Kokin.
Poděkovali: celis2

Více
2 roků 4 měsíců zpět #49237 od oldik
oldik replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Prodleva na DS je normální a na některých kvaltech je i v řádu vteřin. Protože jsem kupoval, abych viděl co mám zařazeno a ne co jsem zařadil, nikdy mi to nevadilo. Pokud potřebuju, vždycky mrknu, co tam je zařazený a na toto mi zpoždění absolutně nevadí.

Více
2 roků 4 měsíců zpět #49239 od celis2
No moc jsi mně opravdu nepotěšil. Měnit po 14 dnech se mi moc nechce,ale doufám,že s tou řídící jednotkou to není předzvěst něčeho nepříjemného,motorka jede v pohodě a necítím z ní žádný problém tak zatím díky

Více
Moderátoři: Mates