map-pin Question Klaksony

8 roků 9 měsíců zpět #4190 od Pavel
Pavel created the topic: Klaksony
Tak mám namontovaný nový klakson od Kokina a Matese z Itálie - tuším Nautila a už jsem to vyzkoušel.
Dnes při jízdě zpět od Matese - při rychlosti v obci (50 km/h) jel Karel asi 10 metrů přede mnou. Zatroubil jsem a jeho reakce????
No snad to tu písne, z mého pohledu to bylo jako vystupování z jedoucího vlaku. Prostě se chudák hoooooodně lekl.
Až mi ho bylo líto.
Pak při rychlosti 110 km/h zatroubil Karel - origo klakson - já jsem ho fakt ale neslyšel (mám laděný Laser).
Pak jsem zatroubil já - no bylo to slyšet skvěle.

Takže hoši - neváhejte a nakupujte. Připojení u Matese je prostě profesionální, cena klaksonu příjemná velice a Matesovo práce - prostě vopruz - odrbe vás všechny z kůže jako mě. Jezděte k němu radši v textilu. :laugh: :laugh: :laugh:

No a jinak - namonotal mi dnes Mates i xenony. No co vám budu říkat - neseštelovaný světla - svítilo to na letadla, každý třetí auto blikalo, ostatní neblikali ze soucitu s tím magorem na motorce. :ohmy: :)
Doma jsem to stočil o deset otáček dolů a až bude tma, tak to vyzkouším venku. Nastavení světel bylo předtím origo z fabriky. Karel říkal, že je vidět jen světelná koule, ani motorka, ani přilba nebyla vidět. No - věřil jsem. Nechtěl přede mnou jet. Tak jsem to domů dotáhnul na parkovačky. :laugh: :evil: :v:

Please Přihlásit se to join the conversation.

• Pavel
  • Avatar uživatele Pavel Topic Author
  • Super borec
  • Super borec
Více
8 roků 9 měsíců zpět #4191 od Karel
Karel replied the topic: Re:Klaksony
No, Karel se posráááál. Ve vesnici, kde je 40 na mě troubí. No a to sme jeli tak 50 tachometrových. Ale jako for se mu to povedlo. :good:

A ty pavlovo xenoni - hoši přio pohledu do zrcátka jsem viděl pouze bílou kouli, která jela za mnou a nemohl jsem jí setřást. Je to síla, když blikali i kamioňáci...tak to Pavel raději vypnul. :v:

No a Mates - kapitola sama pro sebe. :evil: Obere vás o poslední prachy, motorku poškrábe a olej, kterej se měl vyměnit...vykapal do škopku, dopršel kvalitní vodou a dolil se zpátky. A chtěl za to ....... :wondering: No jsem rád že jsem doma.

Samozřejmě, jen lehce přehánim...vždyť toho Matese všichni známe. Děkuju mu, díky Matýsku. :v: :v: :v: :v:

Více
8 roků 9 měsíců zpět #4192 od Janek
Janek replied the topic: Re:Klaksony
Cose to tu děje za novoty ? Jaký xenony, jaký torubítka... Matýsku můžu taky utrácet? :whistle:

• Janek
  • Super borec
  • Super borec
  • Pozitivní lidé jsou vítězi dřív, než hra začíná...
Více
8 roků 9 měsíců zpět #4193 od Jaroslav
Jaroslav replied the topic: Re:Klaksony
Hoši, oni to Páni polic.. a tokovej brajgl na silnicích dělaj :ohmy: jeden troubí na lesy..a druhej svítí lidem do očí.. :ohmy: :sick: :laugh:
Jen tak dál.. :good: na klaksonek už se těšim.. :v:

Více
8 roků 9 měsíců zpět #4194 od Pavel
Pavel replied the topic: Re:Klaksony
Jarouši nemáš pravdu - jeden troubí na lesy a ten samej oslňuje přistávající Airbusy a ty pak padají ve vývrtkách k zemi. No - Mates je mazák, ještě jednou mu tímto děkuju za práci, kterou odvedl. Konzultace s Kokinem po telefonu nepostrádala humor - jako obvykle.
No a klaksony - doporučuju. Už maj jen posledních pár kousků, tak spěchejte, aby se na vás všechny dostalo, protože to za to stojí. Karel si musel myslet, že to byl nějaký kamion, co na něj troubil a taky ho tak trochu oslňoval. Fakt jsem jel domů na parkovačky. Aspoň to můžu přepínat. Zítra o noční asi s Karlem zkusíme, jak mi to svítí na družice - aby zase někde něco nespadlo, až to rozsvítím. (třeba ufouni). :laugh: :cry: :v:

• Pavel
  • Super borec
  • Super borec
Více
8 roků 9 měsíců zpět #4196 od Jaroslav
JoJo, Já vim,to musela být jízda :laugh: na ty světla jsem zvědav jak to vypadá. :wondering: . :)

Více
8 roků 9 měsíců zpět - 8 roků 9 měsíců zpět #4198 od Kokin
Kokin replied the topic: Re:Klaksony
Takže doplňuji informaci o klaksonech - je to siréna Stebel Nautilus Compact. Akustický výkon skoro 140 dB :D :clapping:
Moc užitečná věcička do místního provozu :D ;) :v: :evil: :P

This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.

Mimochodem měl jsem jí rok na motorce, a tu mojí první dostal Roman na cestu do Pakistánu. Zkontaktoval jsem výrobce Stebel a začal jsem to přes 1-BIKE dovážet.
Tohle je první zásilka - celkem 120 kousků Nautilus Compact, takže by mělo vyjít na všechny. Není to s Italama jednoduchý a všechno trvá trochu dýl co se objednávek týká, takže pro další se pojede asi nejdřív na jaře, takže bych zase tak neváhal kdo jí chce - budu to nabízet delaerům. Mám ještě další typy, větší, i na auta, včetně harmonických fanfár s trubkama atd - bližší info na dotaz osobně.

Zatím detail toho Nautila Compact na mým shopu:

shop.gipro.cz/motodoplnky/?rq_ClientType...31303035#upTopAnchor

Koho zajímají stránky výrobce:
www.stebel.it

Cena je pro běžného zákazníka 990,- Kč s DPH, pro V-stromáky 842,- Kč s DPH, resp. 700,- Kč bez DPH.
Cena i s montáží včetně u Matese je 1.000,- Kč bez DPH. :good:

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz

This message has an attachment image.

Poslední úprava: 8 roků 9 měsíců zpět od Kokin.

Více
8 roků 9 měsíců zpět #4199 od Janek
Janek replied the topic: Re:Klaksony
Kokine, je to u Matese? Stačí tam zajet? Marty z Liberce má na motce takový trubky..koukal jsem na to a nemůžu se rozhodnout...tohle se mi líbí víc... Tak jednu rezervuj :-) Howgh...

• Janek
  • Super borec
  • Super borec
  • Pozitivní lidé jsou vítězi dřív, než hra začíná...
Více
8 roků 9 měsíců zpět - 8 roků 9 měsíců zpět #4200 od Kokin
Kokin replied the topic: Re:Klaksony
Janek napsal:

Kokine, je to u Matese? Stačí tam zajet? Marty z Liberce má na motce takový trubky..koukal jsem na to a nemůžu se rozhodnout...tohle se mi líbí víc... Tak jednu rezervuj :-) Howgh...

U Matese jsem nechal jednu krabici - ještě jich má cca 20, a když dojdou zase mu dovezu. Protože většina to bude asi bude nechávat montovat u Matese ;)
Takže stačí rovnou zajet za Matesem (ale po předchozí domluvě !!!) - je to tak na 1-2 hodiny práce, podle toho kam to chceš umístit.
Při montáži u Matese se to platí na místě, kdo chce doklad do účetnictví tak po montáži napsat přímo mě, nebo to říct Matesovi a doklad dojde emailem ;)

Kdo to chce ale montovat sám, tak stačí mi poslat / napsat / zavolat a pošlu mu to třeba poštou, nebo to může vyzvednout u mě. Montáž není úplně triviální na DL-1000, tam je hodně špatný přístup ke konektorům origo klaksonu a i když na DL-650 to je líp přístupný, stejně je to pro někoho, kdo se nebojí sundat a odstrojit plasty a zapojovat do elektriky motorky další relátko B)

Jinak jak jsem psal - kdo chce něco jinýho od Stebela, tak mám teď na skladě kompletní sortiment Stebelu (viz www.stebel.it ), takže i trubky 2 nebo 3 a dokonce i jedny pro kamion, co měří cca půl metru :D ;)

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz

Více
8 roků 9 měsíců zpět #4203 od Pavel
Tak můžu dodat, že montáž trvá minimálně dvě hodiny, počítejte déle. Je tam relé, Mates tahal několik kabelů - od původního klaksonu na ovládání a k baterce pro elektriku a na uložení relátka.
Namontoval mi to na brýle zespodu, nevadí to tam a je to nejlepší místo na montáž (většina motorek má klakson právě tam)
Je to tam skoro jako připravené, jen Matýsek musel udělat kratší držák z plocháče, stříknout to, tak to trvalo o to déle. Mám stříbrnou a je to tam pěkné. Dnes to nafotím a hodím sem - jestli se mi to povede. Foto nezmenšuju.

• Pavel
  • Super borec
  • Super borec
Více
8 roků 9 měsíců zpět - 8 roků 9 měsíců zpět #4206 od Pavel
Tak zkusím vložit nějaké foto klaksonu a světel.

This message has an attachment image.

This message has an attachment file.

• Pavel
  • Super borec
  • Super borec
Více
8 roků 9 měsíců zpět #4207 od Pavel

This message has an attachment file.

• Pavel
  • Super borec
  • Super borec
Více
8 roků 9 měsíců zpět #4254 od Jaroslav
Tak mám od včera taky troubítko a je to teda nářez.. :laugh:
večer jsem pěkně rozklepal souseda :laugh: :laugh: už se těšim do pořádnýho provozu...

Více
8 roků 9 měsíců zpět #4269 od Pavel
No paráda. Budeme všichni troubit stejnou řečí. :laugh:
NO a Jardo - máš namontováno stejně jako já? Myslím tím místo. :P

• Pavel
  • Super borec
  • Super borec
Více
8 roků 9 měsíců zpět #4272 od Harrison
Harrison replied the topic: Re:Klaksony
Hmm,vypadá to suprově,akorát si nedovedu představit ten zvuk.
To bude asi mazec... :laugh:

Více
Moderátoři: Roman JakubMates