file Question Nové Metzeler Tourance Next

5 roků 4 měsíců zpět #34637 od Miras
Miras replied the topic: Nové Metzeler Tourance Next
Pro bažanta mají Vaše informace vysokou hodnotu :good: .Až příjde jejich čas,tak bude výběr poměrně snadnou volbou. :yes:

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
5 roků 4 měsíců zpět #34639 od Meli
Meli replied the topic: Nové Metzeler Tourance Next
Nevim čim to je, ale obouval Jezdil jsem Pirelli scorpion trail pak jsem na dovolenou (abych měl jistotu že dojedu) pořídil TR91 a po dovolené (abych neměl na 3/4 dojetý dvoje gumy) jsem zase přezul na scorpion - s oběma jsem jel dovolenou nebo prodlouženej víkend plně naloženej ve dvou a největší rozdíl byl na dálnici kdy se s TR91 nad 140 km/h začla motorka kolébat a musel jsem ubrat jinak to bylo o hubu... tlak jsem kontroloval a byl dobrej - všichni mi pak řikali že se jim zdá ta zadní guma nějaká rozpláclá a pruh kolem ráfku - jako by omačkaný - tomu nasvědčoval. tlak byl ale dobrej a stejnej jako jsem měl vždy na dovolenou u pirelli a tam nebyl problém - prostě mám pocit že ta guma má nějakou slabší kostru nebo co a nesnese takové zatížení - nevim. laborovat s tim že to fouknu na 4 atm sem nechtěl... (možná letos zkusím jestli to pomůže).
Ale v singlu na nezatížené moto bych asi moc rozdíl proti scorpion nepoznal - to je pravda...

motopis napsal: Ahoj lidi, já po vyzkoušení Michelin T66, vyzkoušel dále Michelin Anakee, dalšími byly Metzeler Tourance EXP, byly super, ale poslední jsem nějak rychle sjel a když byly v půlce, tak už za mokra moc dobře nefungovaly a teď mám druhou sezonu Dunlop Trailmax TR91 a musím říct, že jsou zatím pro mne nejlepší, hlavně za mokra.

Více
5 roků 4 měsíců zpět - 5 roků 4 měsíců zpět #34640 od honzatrabi
honzatrabi replied the topic: Nové Metzeler Tourance Next
Ta nova guma se jim povedla ale zaleži kolik se na ni najede B)
Poslední úprava: 5 roků 4 měsíců zpět od honzatrabi.

Více
5 roků 4 měsíců zpět #34641 od honzatrabi

Kedaros napsal: Já zase na letošní sezonu už koupil po třetí za sebou Metzeler Tourance EXP protože je mám odzkoušené a věřím jim. Zadek mám s hlubším vzorkem ve specifikaci M a je po 16 tisících km sjetý méně jak předek. EXP hlavně perfektně drží na vodě.

tak to obddiv asi jezdim nak blbe pac minulou sem sjel za 9000 skoro na platno, ten sem ji tam dal znovu taky specifikaci M a sem zvedavi :-D ale asi to bude ve me :-D asi jezdim moc agresivne

Více
5 roků 4 měsíců zpět #34642 od Kedaros
Kedaros replied the topic: Nové Metzeler Tourance Next
Pokaždé jsem na Exp najel minimálně 13 tisíc i na sadě bez M.
Uvádějí že na ní je o 20% větší nájezd. Vždy je tedy zadní řádně placatá ale od plátna jsem byl hodně daleko.
Teď tu poslední jsem měl dvě sezóny, a odjela dvě dovolené Korsika, Sardinie, Rumunsko a pak ještě hromadu menších
výletů ve dvou. Zadek by ještě šel, předek je už ale místy bez vzorku.

Více
5 roků 4 měsíců zpět - 5 roků 4 měsíců zpět #34643 od honzatrabi
tak to nevim čim to ale ja to proste zvladl znicit ji za 9000 asi mam moc agresivni styl jizdy , a ja ji dojel skoro az po vlakna pac sem cekam na penize abych mohl koupit novou :-D pc ja uz ji chtel menit v 8000
Poslední úprava: 5 roků 4 měsíců zpět od honzatrabi.

Více
5 roků 4 měsíců zpět #34645 od petan79
petan79 replied the topic: Nové Metzeler Tourance Next

honzatrabi napsal: tak to nevim čim to ale ja to proste zvladl znicit ji za 9000 asi mam moc agresivni styl jizdy , a ja ji dojel skoro az po vlakna pac sem cekam na penize abych mohl koupit novou :-D pc ja uz ji chtel menit v 8000

Nesmíš při každým rozjezdu gumovat a brzdit smykem :laugh: :laugh: :laugh:

Já jsem na 99% rozhodlej pro ty nový Tourancky a doufám, že mě vydrží aspoň 10-12 tis, to bych byl spokojenej.

Více
5 roků 4 měsíců zpět #34660 od lobo6
lobo6 replied the topic: Nové Metzeler Tourance Next
Jen aby jste nevychladli při zjištění ceny, ta bude také next

Více
5 roků 4 měsíců zpět #34661 od foky
foky replied the topic: Nové Metzeler Tourance Next
Tak cenu už víme - je to +- na úrovní Tourancek EXP :yes:

Více
5 roků 4 měsíců zpět #34668 od lobo6
Skutečná cena se teprve zjistí až s celkovým nájezdem, koukal jsem se jen na tak zkusmo na cenu next a předek za 2396 + zadek 2947 tak to ještě jde,ted jen aby "nepodpořili" prodej menším nájezdem a odůvodnili to nějakou tou omáčkou o 30% lepší na mokru o 20% stabilnější při stání v garáži :)

Více
5 roků 3 měsíců zpět #35401 od petan79
Tak, gumy jsou tam, kde mají být a v neděli jsem na nich dal prvních 200 km. První pocity jsou SUPER! :good: Na silnici drží jak přibitý, i ostřeji projetá zatáčka je jak po kolejích B) Zkoušel jsem pouštět i řidítka a žádné kmitání se nekoná. Dokonce i na štěrku mi ty gumy přijdou tak nějak stabilnější. Celkově pro mě tedy o třídu lepší svezení než na "továrních" pneu a všem je doporučuju. Výdrž ukáže samozřejmě až čas.

Více
5 roků 2 měsíců zpět - 5 roků 2 měsíců zpět #35774 od petan79
Ahoj,
dnes jsem byl prubnout gumy na okruhu u nás v Brně. Výsledkem je guma seškvařená až do kraje, ohoblovaný obě stupačky i řadička a úsměv od ucha k uchu :laugh: :laugh: . Jízda byla jako po kolejích, ani náznak ustřelení a to jsem je nijak nešetřil. Za mě zatím :good:
Poslední úprava: 5 roků 2 měsíců zpět od petan79.

Více
5 roků 2 měsíců zpět #35775 od lobo6
Tak hlavně ten styl z okruhu nezkoušej na běžné silnici, úsměv od ucha k uchu bys potom mohl mít leda tak od svodidel.

Více
5 roků 2 měsíců zpět #35777 od petan79

lobo6 napsal: Tak hlavně ten styl z okruhu nezkoušej na běžné silnici, úsměv od ucha k uchu bys potom mohl mít leda tak od svodidel.

:) Jasný! Byl jsem poprvé na okruhu, tak jsem si to chtěl užít. Kdo nezkoušel, tak vřele doporučuju :yes:

Více
5 roků 2 měsíců zpět - 5 roků 2 měsíců zpět #35796 od tom.kh
tom.kh replied the topic: Nové Metzeler Tourance Next
Tak mám taky obuto, uvidíme jaký bude nájezd km a pocit z jízdy... Pokud nedá alespoň 12tis. tak to bude zklamání. Jinak u cena v pneuservise 5800,- + 200,- za přezutí. Zadek má hloubku 8mm na TWI můstek uprostřed běhounu, předek jsem neměřil. :clapping:

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

Poslední úprava: 5 roků 2 měsíců zpět od tom.kh.

Více
Moderátoři: Roman JakubMates