file Question Nové Metzeler Tourance Next

5 roků 4 měsíců zpět #34590 od petan79
petan79 replied the topic: Nové Metzeler Tourance Next

Miras napsal: I já jsem zvědavý jak dopadnou v Petanově testu,v případě že si je nazuje.Mám nazuty Trail Wing z výroby,a mají najeto 10 000 km.Pokud najedu letos něco kolem 10 000km jako vloni, tak se budu muset rozmýšlet jaké pneu.Zatím jsem nakloněn pro Continental TA,a tyto vypadají také velice zajímavě.Pro můj způsob cestování, tedy 99% silnice,by to mohla být dobrá volba. :yes:

Tak to je mazec. Máš na Trail Wingách 10 tkm a myslíš, že dáš dalších 10 tkm? Já na nich mám taky 10 tkm a jsou na odpis :angry: Hlavně přední je sjetá, v Alpách jsem jim dal pořádně pohulit :evil: Myslím, že jsem je zlikvidoval při sjezdech ostřejším bržděním před zatáčkou. Na zadku mám max 1,5 - 2 mm.

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
5 roků 4 měsíců zpět #34592 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Nové Metzeler Tourance Next
Kluci, jestli je potřebujete otestovat, tak mi jedny kupte. Do konce května je máme sjetý (bylo by to dřív, ale do Maroka v dubnu vezmu špunty :laugh: :laugh: :laugh: ) a já slibuji nezávislý test :laugh: .

No a teď normálně. Jsem zvědav jak se ti na nich bude jezdit. Mám rád klasické Tourancky. Podle mě jedna z nejlepších pneu co znám. Snesou hodně. Pokud tohle bude držet, na alpy si je zkusím obout. Tak až je obuješ a testneš, dej info po zajetí.
No a teď už od tebe tolik lidí očekává info, že si je musíš koupit :laugh:

Více
5 roků 4 měsíců zpět #34593 od Miras
Miras replied the topic: Nové Metzeler Tourance Next
Koupíme Romane,koupíme.A jak to bude s reklamou?Dáš na moto naše jména? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Více
5 roků 4 měsíců zpět #34595 od Roman Jakub
Jasně. Všechny co přispějí, svezu na kufrech :laugh: :laugh: :laugh:

Více
5 roků 4 měsíců zpět #34596 od Jezek_tom
Jezek_tom replied the topic: Nové Metzeler Tourance Next
Tak dej číslo účtu. Každý z nás ti tam pošle pětku a máš na pneu. Jen nevím jak se ti všichni potom vlezem na kufry. To tam potom budeš mít pěkný trhací kalendář. :P :P :P

Více
5 roků 4 měsíců zpět #34597 od Miras
No, já jezdím tak nějak normálně :laugh: ,nevím jak to jinak nazvat.Jezdíme se ženou,nebo dcerou,a byl jsem dvakrát v Německu,jednou z Jindřicháče v Rakousku a samozřejmě výpravy z milované chaloupky, po milované Vysočině.No a desítka tam svítí hned. :) Nedávám žádnou kosu,nebo jak se tomu říká.Zblnul jsem do motorky jako stárnoucí muž,a mám z ní respekt.Myslím že po Alpách asi bude pneu trochu více „opracovaná".Říká mi to můj dobrý známý.Míro pojedem do Alp.Máš po stranách moc vzorku. :laugh: :laugh: Mám tak nějak pocit,že letos ty pneu ještě nebudu muset řešit.

Více
5 roků 4 měsíců zpět #34599 od Roman Jakub
Máš recht. Jezdi jak ti to vyhovuje. Důležitý je si každou vyjížďku užít, ale ještě důležitější je se z každé vyjížďky v pořádku vrátit.
Ještě k těm gumám. Já mám doma teď troje obutí, když se nad tím zamyslím, tak já je zkusím až tak na podzim. Možná.

Více
5 roků 4 měsíců zpět #34600 od Miras
Já taky tak jezdím,jak my to vyhovuje Romane :yes: .Nejsem žádný šmírák,ale miluju když jedu nějakou vesničkou,kam bych se normálně nedostal.To si ji vždycky moc rád prohlížím.To člověk má takový umocněnější pocit,že je tady u nás opravdu krásně.To jsou moje výpravy na moto za poznáním. :laugh: No a tímto mým způsobem jízdy ty pneu moc nehoří. :) .

Více
5 roků 4 měsíců zpět #34601 od petan79
petan79 replied the topic: Nové Metzeler Tourance Next

Roman Jakub napsal: No a teď už od tebe tolik lidí očekává info, že si je musíš koupit :laugh:

Koupím, jen co slezou ty haldy sněhu, tak hurá do pneuservisu a začnu testovat B)
Dnes si tak odhazuju sníh před domem a dva borci na mašinách se sajdama si vychutnávali tu největší kalamitu - docela mazec! Napřed jsem myslel, že mě z toho sněhu už hrabe, pak jsem po motorkářsku s hrablem v ruce pozdravil a jeli dál :good:

Více
5 roků 4 měsíců zpět #34620 od Meli
Meli replied the topic: Nové Metzeler Tourance Next
mne by spíš zajímalo jak pojedou anakee 3 - maji hodně nevšední vzor...

This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.

ale musim nejdřív ojet dunlop trailmax tr91 (ty mimochodem nejsou až tak super jak v testech píšou a mnohem příjemněji na mne působily pireli scorpion trail)

Více
5 roků 4 měsíců zpět #34621 od Miras
Tý jo! Děkuji Meli za typ.Měl jsem Anakee na Dominatoru.Ale ne ty dvojky,kde byla jiná směs.I když ty pneu měli za sebou opravdu dost, stále se na nich dobře jezdilo.Jen jsem slyšel od kluků kteří je koupily nové,že vzorek docela mizel ??? Ale tyhle vypadají taky slušně :good: .O ojetí Tvých dunlopů se nebojím ;-) .Ohnivé prdele part 2, a je to. :yes:

Více
5 roků 4 měsíců zpět #34625 od Kedaros
Kedaros replied the topic: Nové Metzeler Tourance Next
Já zase na letošní sezonu už koupil po třetí za sebou Metzeler Tourance EXP protože je mám odzkoušené a věřím jim. Zadek mám s hlubším vzorkem ve specifikaci M a je po 16 tisících km sjetý méně jak předek. EXP hlavně perfektně drží na vodě.

Více
5 roků 4 měsíců zpět #34632 od Lion
Lion replied the topic: Nové Metzeler Tourance Next

Kedaros napsal: Já zase na letošní sezonu už koupil po třetí za sebou Metzeler Tourance EXP protože je mám odzkoušené a věřím jim. Zadek mám s hlubším vzorkem ve specifikaci M a je po 16 tisících km sjetý méně jak předek. EXP hlavně perfektně drží na vodě.

Ahoj Kedaros,můžeš prosím tě poslat odkaz na ty EXP v té specifikaci M a kde jsi je kupoval?

Více
5 roků 4 měsíců zpět #34634 od motopis
motopis replied the topic: Nové Metzeler Tourance Next
Ahoj lidi, já po vyzkoušení Michelin T66, vyzkoušel dále Michelin Anakee, dalšími byly Metzeler Tourance EXP, byly super, ale poslední jsem nějak rychle sjel a když byly v půlce, tak už za mokra moc dobře nefungovaly a teď mám druhou sezonu Dunlop Trailmax TR91 a musím říct, že jsou zatím pro mne nejlepší, hlavně za mokra.

• motopis
  • Návštěvník
  • Návštěvník
5 roků 4 měsíců zpět #34635 od Kedaros
Kedaros replied the topic: Nové Metzeler Tourance Next
Většinou jsem vždy nakupoval v německu u mynetmoto. Letos to ale vyšlo levněji u nás tady:
www.pneu-peterka.cz/metzeler-tourance-ex...-r17-69v-tl/produkt/

Více
Moderátoři: Roman JakubMates