map-pin Question Alarm

7 roků 4 měsíců zpět #19449 od Felotron
Felotron created the topic: Alarm
Zdar vseci!

Shanim alarm na moto, kriterium je cena - je to jen kvuli pojistce ;)
Mate nekdo tip na nejaky eshop nebo konretni alarm (idelane aby mel jednoduchou instalaci do motocyklu a nezabral moc mista)

Predem diky vsem!

Co toto? www.jablotron.cz/cz/Katalog/autotechnika...rmy/gt970+motoalarm/

klidne bych ale snesl levnejsi

Please Přihlásit se to join the conversation.

• Felotron
  • Avatar uživatele Felotron Topic Author
  • Fajny borec
  • Fajny borec
Více
7 roků 4 měsíců zpět #19450 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Re: Alarm
Jestli ti jde o pojistku a nízkou cenu, tak si kup zámek na kotouč s alarmem. Například Xenu.
Pojišťovna ti to uzná jako alarm.

Více
7 roků 4 měsíců zpět - 7 roků 4 měsíců zpět #19451 od Felotron
Felotron replied the topic: Re: Alarm
Hmmmm.... :) Tak to se mi libi :)

Dekuji!
Poslední úprava: 7 roků 4 měsíců zpět od Felotron.

• Felotron
  • Fajny borec
  • Fajny borec
Více
7 roků 4 měsíců zpět - 7 roků 4 měsíců zpět #19481 od hooopy
hooopy replied the topic: Re: Alarm
ja som kupil v cine za 6€. ma 120decibelov , povodne je na 9V baterku, ale vraj sa da napojit na 12voltovy rozvod v moto, ma vlastne dialkove (ON/OFF). Este ho nemam zapojene. reaguje na otrasy. je to skor taka zabavka, az budem niekde v kempe, alebo necham moto tam, kde je vela ludi, deti, aby som sa na nu nemusel stale pozerat. nejaku vaznejsiu ulohu tomu alarmu nevdavam. ziadne ine funkcie nema.

www.dealextreme.com/p/vibration-activate...ntrol-keychain-23633

Keď Noe začal s Archou, ešte nepršalo.

alebo:

"Я не знаю, Я пиротехник"
Poslední úprava: 7 roků 4 měsíců zpět od hooopy.

Více
7 roků 4 měsíců zpět #19486 od traxxas
traxxas replied the topic: Re: Alarm
hooopy napsal:

ja som kupil v cine za 6€. ma 120decibelov , povodne je na 9V baterku, ale vraj sa da napojit na 12voltovy rozvod v moto, ma vlastne dialkove (ON/OFF). Este ho nemam zapojene. reaguje na otrasy. je to skor taka zabavka, az budem niekde v kempe, alebo necham moto tam, kde je vela ludi, deti, aby som sa na nu nemusel stale pozerat. nejaku vaznejsiu ulohu tomu alarmu nevdavam. ziadne ine funkcie nema.

Ty hoopy to je bezva tip.... :good: :v: :v: :v: Akorát ten chlápek na videu s tím kolem , asi trefil zrovna na horší kousek. Za akceptovatelnou cenu s připočtením nákladů z Číny, bych si ho i koupil. Pavle Kokine, nechceš je objednat? Pak bych si u tebe koupil.... :) :bye: :good:

The Truth Is Out There

Více
7 roků 4 měsíců zpět #19488 od MichalMedvěd
MichalMedvěd replied the topic: Re: Alarm
Já si vzal od Fidžiho alarm za 200. Má dálkový ovládání a otřesové čidlo. zeptej se ho zda ještě nemá. Taky je to dovoz čína.

• MichalMedvěd
  • Fajny borec
  • Fajny borec
  • I když daleko doplivneš, vždy je to jen slina
Více
7 roků 4 měsíců zpět #19490 od pavel156
pavel156 replied the topic: Re: Alarm
traxxas napsal:

hooopy napsal:

Ty hoopy to je bezva tip.... :good: :v: :v: :v: Akorát ten chlápek na videu s tím kolem , asi trefil zrovna na horší kousek. Za akceptovatelnou cenu s připočtením nákladů z Číny, bych si ho i koupil. Pavle Kokine, nechceš je objednat? Pak bych si u tebe koupil.... :) :bye: :good:

aukro.cz/moto-alarm-pro-motocykl-s-vibra...rem-i1499668027.html

Více
7 roků 4 měsíců zpět #19494 od traxxas
Kluci, moc díky za odkazy, já samozřejmě daleko radši dám přednost utržit někomu známému...já už jsem takovej ... :) Počkám na Pavlovu reakci a když tak se ozvu Fidžimu... :bye:

The Truth Is Out There

Více
7 roků 4 měsíců zpět #19502 od hooopy
hm...ja som si dnes aj tak pre istotu vyrobil stabilizator napatia 9V (vstup bude elektrorozvod motorky 12-14,4V), a vopcham ho do miesta kde je povodne v krabicke alarmu 9V baterka. Neviem ci je tento zakrok nutny, ale ide skor o kutilstvo, nez potrebu. napajanie bude priamo z baterky cez poistku.
stabilizator vyjde asi na 20Kč. (pouzite suciastky LM 7812, a 2x kondenzator 100nF).
ako pisem, je to skor zabavka.

alebo:

Více
7 roků 4 měsíců zpět #19503 od Felotron
Felotron replied the topic: Re: Alarm
za dve stovky to jde ;)

• Felotron
  • Fajny borec
  • Fajny borec
Více
7 roků 4 měsíců zpět #19504 od Kokin
Kokin replied the topic: Re: Alarm
Kluci já vám je objednám, ale mimo firmu - nemůžu nakupovat z Honkongu na firmu, je to moc složité (celní procedury, platit clo a DPH atd.).
Takže občas něco pro sebe koupím soukromě od Dealextreme.com, můžu vám to přidat k tomu, ale za stejnou cenu, jenom platit v korunách. Samozřejmě na to není záruka atd.
Ale ceny mají dobrý - kolegovi hodil synek na zem mobil takže prasknul dotykový displej, oprava v česku skoro za pár tisíc. U Dealextreme se dá koupit náhradní displej za stovku ;-)

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz

Více
7 roků 4 měsíců zpět - 7 roků 4 měsíců zpět #19510 od traxxas
Pavle, díky za nabídku.. :v: Já bych ho bral a akceptuji i navýšení ceny, přeci jenom s tím máš práci. Pokud by byl do srazu na Zvůli, tak by to bylo výborné, mohl bych si ho i osobně vyzvednout bez nějaký pošty-ta je vopruz.
Hoopy, hele není náhodou ten LM 7812 regulovatelnej? Už jsem z toho vypadl, tak jen tak z paměti lovím... :wondering: Takže kdyby jsi náhodou ještě měl chuť udělat pro mě stabilizátor, velmi rád bych si ho koupil, protože nemám čas se s ním bastlit, schéma si z hlavy už nepamatuju (přitom si myslím, že mi leží i tyhle součástky ještě doma v šuplíku, ani bych je nemusel nakupovat) a akceptoval bych cenu a chválil tě, kudy bych chodil.... :kiss: :kiss: :kiss: Služebníček pane -velká úklona.... :blush: :) Ale chápu, že něco jiného je to dělat pro sebe z radosti a něco jiného pro někoho jiného.... :wondering: Kšeft (vopruz) jako hrom..... :blush: :laugh:

The Truth Is Out There
Poslední úprava: 7 roků 4 měsíců zpět od traxxas.

Více
7 roků 4 měsíců zpět - 7 roků 4 měsíců zpět #19513 od hooopy
L78xx. je stabilizator napatia... 7812 stabilizuje na 12v, Ja som pouzil 7809, aby som mal na vystupe 9V. shcema je velmi jednoducha a ked ju uvidis, povies si, ze nema vyznam otravovat chlapcov z pod tatier:-). myslim, ze nie je nutne ani vyrabat plošák, staci to napajkovat na nozičky integráču. a cela ta malicka splet nozičiek skonci v priestore na 9V baterku. ja som si to doma napojil na skusobnu dosku, a imitoval z laboratorneho zdroja (1,5-30V/ 1,5A) napatie moto (aj ked bez rusenia a stabilizovane) a vysledok som vzdy nameral 8,88V. v celom rozsahu mnou skusanych vstupov (9-18V)

L78xx su urcene na 1A, teraz si spominam ze ja som kupil verziu pre 1,5A zatazenie, 7809CV pre istotu (60centov) , aj ked odber zdaleka nedosahoval ani 500mA pri skriekani alarmu.

schema:

This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.

alebo:

This message has an attachment image.

Poslední úprava: 7 roků 4 měsíců zpět od hooopy.

Více
7 roků 4 měsíců zpět - 7 roků 4 měsíců zpět #19515 od traxxas
hooopy napsal:

LM 78xx. je stabilizator napatia... 7812 stabilizuje na 12v, Ja som pouzil 7809, aby som mal na vystupe 9V. shcema je velmi jednoducha a ked ju uvidis, povies si, ze nema vyznam otravovat chlapcov z pod tatier:-). myslim, ze nie je nutne ani vyrabat plošák, staci to napajkovat na nozičky integráču. a cela ta malicka splet nozičiek skonci v priestore na 9V baterku. ja som si to doma napojil na skusobnu dosku, a imitoval z laboratorneho zdroja (1,5-30V/ 1,5A) napatie moto (aj ked bez rusenia a stabilizovane) a vysledok som vzdy nameral 8,88V. v celom rozsahu mnou skusanych vstupov (9-18V)

LM78xx su urcene na 1A, teraz si spominam ze ja som kupil verziu pre 1,5A zatazenie, 7809CV pre istotu (60centov) , aj ked odber zdaleka nedosahoval ani 500mA pri skriekani alarmu.

schema:

This image is hidden for guests.

Jasněěěě, díky, :v: :v: už se rozvzpomínám. Regulovatelnej má značení něco jako LM 317..?? mám pravdu? Řada 78xx ano-koncové dvoučíslí značí stabilizovaný výstup a jestli si dobře pamatuji, jsou k mámí i minusové hodnoty. A v provedení 1A je nejběžnější. S tím plošňákem máš pravdu, stačí to ubastlit na hnízdo. :v: A za šéma moc děkuji, já bych se s ním hledal nejméně hodinu.... :blush: Takhle je to jasňačka, chlapiska z pod Tatier už nebudu prudit.... :v:
Díky.... :v:
Jooo vlastně ještě jo. Provedení pouzdra přepokládám TO 220-vzpoměl jsem si dobře na to označení? Chladič jasně netřeba, ale zase budu listovat ve starém katalogu součástek jak magor, protože jsem už zapoměl jednotlivé vývody a jejich čísla. Nehodíš šéma=nákres vývodů?

The Truth Is Out There
Poslední úprava: 7 roků 4 měsíců zpět od traxxas.

Více
7 roků 4 měsíců zpět #19517 od hooopy
že "šéma", haha. Uz som dlho nepocul to slovo. U nas castejsie pouzivame "šématko":-). Ale vieme o co sa jedna:-)
A ano , LM317 sa pouziva aj k regulacii napatia aj prudu, najsikovnejsi integrac na domace stabilizovane zdroje, sam mam taky doma a funguje mi uz 13rokov. bez problemov. bez neho si neviem predstavit zivot.

ale nasiel som "šématka" s L78xx na regulaciu vystupneho napatia, i prudu. Takze da sa pouzit aj to, ale s tym, ze najvyssie mozne napatie na vystupe bude dane druhym dvojcislim.

alebo:

Více
Moderátoři: Roman JakubMates