file Question Můj novej mazlík

3 roků 2 měsíců zpět #47380 od T.Piller
T.Piller created the topic: Můj novej mazlík
Vážení přátelé, registroval jsem se ještě před koupí nové moto aby jsem se o ní něco dozvěděl..
Pročetl jsem co se dalo a svůj účel to splnilo..
Nyní jsem novým majitelem V-Stromka 650 a ještě se poznáváme, je to moje první motorka takže jsem z ní hotovej a mám toho plný kecky se s ní naučit jezdit..
Už nyní se těším na nějaký sraz který jistě rád navštívím...
Jsem z Roudnice nad Labem je tu někdo z okolí?
Jinak profil mám na www.motorkari.cz/motorka/?mid=102035
Je na ní snad vše co by jsem si zatím mohl představit, ale určitě se později něco najde..
Máte někdo tip kam jí dát na takový kontrolní servis? Má cca 14000 km tak chci radši zkontrolovat vstřiky a rozvody atd..
Dík za info

Please Přihlásit se to join the conversation.

• T.Piller
  • Avatar uživatele T.Piller Topic Author
  • Nováček
  • Nováček
Více
3 roků 2 měsíců zpět #47385 od Chobotnička
Chobotnička replied the topic: Můj novej mazlík
Ahoj :)
Gratulace ke koupi stromku a přeju hoooodně pohodovejch kilometrů v sedle týhle báječný motorky. Hodně z nás svoje miláčky servisuje u Matese. Koukni do jeho profilu. Naprostá spokojenost, kam se na něj hrabou některý servisy, co se týče rychlosti a kvality odvedené práce :yes:

Do boje jdi vždy s úsměvem,neboť mrtví,kteří se neusmívají jsou oškliví.

• Chobotnička
  • Borec
  • Borec
  • Zdáááárek
Více
3 roků 1 měsíc zpět #47463 od BEBE
BEBE replied the topic: Můj novej mazlík
Pokud se Ti bude zdát servis Matese daleko tak si najdi na mapě Libušín nedaleko od Slaného. Tam je Petr co dřív pracoval u Hamouze na Kladně jeho mob: 608965426

Vybral jsi si velice dobře,příjemné ježdění.
BEBE

Více
3 roků 1 měsíc zpět #47465 od T.Piller
T.Piller replied the topic: Můj novej mazlík
Kouknu se kde je ten Mates a uvidím, možná by to stálo za výlet? Ještě mu písnu, ale díky za info!
Je pravda že jsem z ní stále nadšený jako první den..
Už objednáno u Marselus rozšíření bočního stojánku tak se těším na montáž jak malej kluk a čekám až na prodejnu dorazí nová kolence kalhot Klim latitude a Badlance...(zamiloval jsem se do GoreTexu)
Trochu si pohrávám ještě s myšlenkou menších LED blinkrů a dení LED světla, když mám zapnutý ty Givi tak na mě auta pořád blikaj

• T.Piller
  • Nováček
  • Nováček
Více
3 roků 1 měsíc zpět #47571 od Miky
Miky replied the topic: Můj novej mazlík
Ahoj přidávám se z gratulací a jen upřesňuji že Mates je v Luštěnicích. Navíc přeji hodně šťastných kilometrů a návraty vždy na dvou kolech. Miky

Více
3 roků 1 měsíc zpět #47572 od PetrOV
PetrOV replied the topic: Můj novej mazlík
kdysi, když mi někdo říkal, že na V-Strom přestupují hlavně ex/majitelé skůtrů, tak jsem si myslel, že si ze mně dělá blázny...očividně nedělal :)

Každopádně i za mně gratulace ke koupi. Moje doporučení-pokud jsi alespoň trochu zručný, zkus si to podle servisního manuálu sám, nic moc k tomu nepotřebuješ-gola sadu a dva momentové klíče. Samo pokud se necítíš,tak servis.

Více
2 roků 8 měsíců zpět #48555 od T.Piller
T.Piller replied the topic: Můj novej mazlík
Přátelé zima je dlouhá a tak koukám co si ještě pořídit na stromka. Mám možnost si nechat přivést z USA led světla Denali které nabízejí na www.twistedthrottle.com nemáte s nima někdo zkušenost? Nějak mi nejde najít prodejce v čr a docela se mi zamlouvají..Dík

• T.Piller
  • Nováček
  • Nováček
Více
Moderátoři: Roman JakubMates