file Question pro Matesa

2 roků 2 měsíců zpět #50298 od sja
sja replied the topic: pro Matesa
No hlavne si měl Bekimu dát normální vejfuk, ten jeho dělá strašnej kravál, vůbec se za nim nedá jezdit :D

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
2 roků 2 měsíců zpět #50300 od Brytt
Brytt replied the topic: pro Matesa
Ahoj Matesi, jak jsem psal, přebývám občasně na Chudíři. Jel jsem několikrát kolem, viděl otevřené dveře od dílny. Nebyl by problém, kdybych se někdy zastavil na pokec.

Více
2 roků 1 měsíc zpět #50571 od alan60
alan60 replied the topic: Re: pro Matesa
Zdravím, nově nám na dvorek přibyla DL650 K4, dovoz Itálie. Takže klasický výlet z Kladna k Matesovi. Mates poctivě prohlédl naši motorku, konstatoval stejně jako u Drobka, že najetých 31 000 kilometrů na tachometru není pravda a je tam aspoň o 30 víc. Takže se dělaly přední vidle,ventily, řetězovka a asi dalších 20 věcí. Po opravě motorka krásně ztichla a jede jako divá. Díky Martine.

Více
2 roků 1 měsíc zpět #50665 od pepa1218
pepa1218 replied the topic: pro Matesa
Dnes návštěva u Matese, výměna řetězové sady a svíček plus různé drobnosti které uznal za vhodné. Rychlost radost, super přístup. Dík Martine

Více
1 rok 5 měsíců zpět #51891 od sja
Včera vyzvednut seřízenej a odservisovanej stromek. Matýsek mu seřídil ventily a pošteloval ho, vyměnil svíčky, filtry a buhví co ještě (ukazoval mi to na fotkách, ale já tomu prdlajz rozumím), motor tahá jako když byl novej.
Ruce bysme měli nechat Matýskovi pozlatit :-D

Více
1 rok 5 měsíců zpět #51894 od hooopy
hooopy replied the topic: pro Matesa
Matisku, ako je mozne, ze moj strom ma 75tis km a stale sa podla servismana tvari, ze na ventily netreba ani sahnout. Nikdy sa nenastavovali, nie je chyba v servismanovi?

Keď Noe začal s Archou, ešte nepršalo.

alebo:

"Я не знаю, Я пиротехник"

Více
1 rok 5 měsíců zpět #51903 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: pro Matesa
To je divné Rado. Mě dělali ventily ve 24 tisících, pak až v 96ti. Ale myslím, že zrovna ta první kontrola je strašně důležitá. Tam si to sedne.

Více
1 rok 5 měsíců zpět #51906 od hooopy
hooopy replied the topic: pro Matesa
no, asi budem musiet zbehnut na kontrolu inde... :-).

ono, merat tie ventili merali, dokonca by som nasiel niekde namerane hodnoty, ale boli v tolerancii.

Keď Noe začal s Archou, ešte nepršalo.

alebo:

"Я не знаю, Я пиротехник"

Více
1 rok 5 měsíců zpět #51913 od vladom
vladom replied the topic: pro Matesa
Co viem prva kontrola pri 24000 km byva vacsinou v pohode - skoro ziadna zmena. Pri 48 0000 uz niekedy treba menit podlozky.
Ja mam len jednu skusenost - kontroloval som si ich pri cca 50 000 km (kupoval som ju s 29000 km a pri 24000km boli v servise len skontrolovane ) a boli vsetky v norme - jeden vyfukovy uz mal ale len 2 stovky v tolerancii.

Více
1 rok 5 měsíců zpět #51921 od sja
Nechtěl jsem rozpoutat flame o tom, zda seřizovat nebo ne, jen pochválit skvělou práci našeho servismana. Ano, při první kontrole při 19000 byly ventily OK, při druhé kontrole při 45000 Matýsek dával na výfukové ventily předního válce podložky 172. Ale Ráďa třeba jezdí jinak než já a vůle se mu tam neudělala. Sání a výfuk zadního válce pořád v toleranci (někde uprostřed).

A konec. Tenhle thread je na děkovačky Matesovi a né na diskuzi o ventilech :-D

Více
1 rok 4 měsíců zpět - 1 rok 4 měsíců zpět #52014 od Filuta
Filuta replied the topic: pro Matesa
Chlapi můžete mi prosím někdo do soukromé zprávy poslat telefonní číslo na Matesa. Domlouval jsem se s ním na srazu, ale nevzal si na něj číslo. Díky. ;-)
Když rozkliknu jeho profil nebo kohokoliv jiného nic tam není?

Vyřízeno, díky. :-)
Poslední úprava: 1 rok 4 měsíců zpět od Filuta.

Více
Moderátoři: Roman JakubMates