file Question Dálnice D8 - směr Lovosice

9 roků 2 měsíců zpět #4794 od kaskoo
kaskoo created the topic: Dálnice D8 - směr Lovosice
Dneska jsem bohužel chytnul přívalový déšť, když jsem to mazal cestou domu. :evil: Jel jsem z Prahy po D8 . Hned v prvním kopci od Proseka na dálnici mezi MCdonaldem a benzinou TOTAL (dříve JET) je to slušně řečeno masakr, když to valíte nahoru v dešti. V podstatě jedete do kopce a valí se na vás rozvodněný potok vody :sick: Je naprosto jedno, jestli máte auto nebo moto. (Už jsem tu viděl dost aut v příkopě když pršelo.)Měl jsem co dělat, abych zastavil a nespadnul. Nemluvím o tom, že jsem tam zastavil radši kluka na Banďourovi, který to skoro v kopci položill....Za sucha je to v pohodě, ale za deště je to opravdu mela...
Znáte to tam? :wondering:

Please Přihlásit se to join the conversation.

• kaskoo
  • Avatar uživatele kaskoo Topic Author
  • Fajny borec
  • Fajny borec
Více
9 roků 2 měsíců zpět #4812 od Kokin
Kokin replied the topic: Re:Dálnice D8 - směr Lovosice
Tyhle rychlý přeháňky jsou na silnici dost krušný a na motorce tedy extra. Ti vůbec nezávidím.
Včera jsem jel na otočku do Prahy naštěstí ve 3 hodiny, takže když ta bouřka v šest přišla, tak už jsem byl dávno doma a jenom se díval, jak se na silnici valej potoky vody dolů z kopce ;-)

Co je tedy ale pěkný prkno od středočeských silničářů, tak je pole před Benátkama nad Jizerou na Mladoboleslavský dálnici - několik let tam každej prudší slejvák vyplaví tak půl kubíku hlíny a písku na dálnici. A oni místo aby tam dali nějakej odvodňovací pořádnej rygol, tak jenom vyčistí po týdnu dálnici a pak proškrábnou tu strouhu u krajnice a čekají na další slejvák... :-(

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
Moderátoři: Roman Jakub