file Question Opravovaný kus dálnice před Táborem

9 roků 7 měsíců zpět - 9 roků 7 měsíců zpět #398 od Kokin
Kokin created the topic: Opravovaný kus dálnice před Táborem
Tak po včerejší cestě na jih sem rovnou udělal tohle jedno téma na varování.
Nějaký soudruzi (jinak to nazvat asi nejde) opravují ten starý úsek dálnice před Táborem, jak je most. A po cestě do Tábora je už novej koberec, a tedy nevím nevím.
Jsou na něm už namalované býlé čáry a pruhy, tak vypadá jako koncový, ale to podle mě nemůže být pravda - seskok 2 cm při přejezdu na ten nový asfalt, kvalita mizerná, všude takové ty malé dírky, do kterých v zimě zateče voda a mráz tam roztrhá velký díry, no děs.
Já na to vlítnul ve 120-ti a jak jsem seskočil na ten novej asfalt, tak jsem myslel že jsem píchnul kolo nebo co...

Tak pozor na ně, jsou to zákeřňáci a podle prvního dojmu pěkný flinkové :S

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz
Poslední úprava: 9 roků 7 měsíců zpět od Kokin.

Please Přihlásit se to join the conversation.

• Kokin
  • Avatar uživatele Kokin Topic Author
  • Administrator
  • Administrator
Více
9 roků 7 měsíců zpět #405 od Mates
Mates replied the topic: Re:Opravovaný kus dálnice před Táborem
Pavle,ale to musí být,protože za ne rok,ale půlrok se tam vrátí a budou natahovat nový,dražší a ještě míň kvalitní povrch.Tak tomu říkám kšef na dobu neurčitou :S

Více
9 roků 7 měsíců zpět #406 od arny
arny replied the topic: Re:Opravovaný kus dálnice před Táborem
Já myslím,že Kokin je moc mírný a slušný.Já bych spíše řekl,že je to dobytek kterýmu je jedno jaký to bude,hlavně aby už byl konec pracovní doby.Bohužel,nikdo z odpovědných pracovníků neprovádí kontrolu kvality a tak příště opět přispějeme z našich peněz aby se na tom udělali záplaty.

Více
9 roků 7 měsíců zpět #409 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Re:Opravovaný kus dálnice před Táborem
Já se nechci nikoho zastávat. To fakt, ne :-), ale kámoš čirou náhodou staví dálnice a odpočívadla a takovýhle blbosti. A oni to jako tak kolikrát ani nechtěj. Ale investor je někdy tlačí do tak neuvěřitelnejch termínů, že musí kolikrát stavět ikdyž nechce. Nějaký protesty stavby vedoucího jsou zbytečný. Jako fakt to nemaj jednoduchý. Viz loňský rok. Musí se to proinvestovat, tak stavěli kdejakou blbost. A to doslova.
Tak jakože jasně, jsou tam dobytkové, ale i fakt chudáci. Další věc je ta, že každý po nějakém čase rezignuje a přizpůsobí se. A pak je mu to už vlastně jedno.

Více
9 roků 7 měsíců zpět #419 od Kokin
Kokin replied the topic: Re:Opravovaný kus dálnice před Táborem
Investoři jsou někdy neuvěřitelný paka. Třeba jedna firma co staví činžáky, tak tak dlouho tlačila na cenu požárních dveří, až tam nakonec skončily místo plechovejch požárních, nějaký papundeklový šmejdy...
Tož jako chápu i u silnic - dělali před pár lety u nás silnici před barákem a že by opravili i chodník? Kdepak. I vedlejší příjezdovou cestu nebyly schopný dotáhnout 50m asflalt, aby to náhodou nebylo o pár desítek tisíc víc a mohli si udělat čárky že ušetřili. Takže teď z vedlejší polňačky na ten novej krásnej povrch neustále lítají malý kameny a ten novej asfalt pěkně rozdírají...
No nic - chybí nějak veřejná kontrola...

• Kokin
  • Administrator
  • Administrator
Více
9 roků 7 měsíců zpět #420 od Kokin
A ještě je jedna optimistická varianta - že je to fakt jenom ta podkladová vrstva, a ty pruhy jsou jenom na dočasný stav, než dodělají zbytek úseku a natáhnou finální povrch. Tomu bych chtěl rád věřit ;)

• Kokin
  • Administrator
  • Administrator
Více
9 roků 7 měsíců zpět #421 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Re:Opravovaný kus dálnice před Táborem
Jestli tam jsou ty podélný pruhy, tak na to určitě ještě budou chytat jednu vrstvu. Teda. Trochu mě matou ty čáry, jak jsi psal. :blink:

Více
9 roků 7 měsíců zpět #424 od Kokin
No je to namalovaný jako normální silnice - na krajích plnou bílou, střední čára bílá přerušovaná...
Na dočasný většinou malují žlutě, protože mě to vrtá hlavou, že to tam snad proboha takhle nenechají ;)

• Kokin
  • Administrator
  • Administrator
Více
9 roků 7 měsíců zpět #446 od traxxas
traxxas replied the topic: Re:Opravovaný kus dálnice před Táborem
Teda klucí, spousta věcí co píšete je fakt, ale zrovna D3 u Tábora podléhá úplně nejpřísnějším a nejnovějším TKP kriteriím, co u nás v ČR jsou a není to vůbec žádná sranda. ŘSD vyvádí jak prvnička! Ani ostatní D nejsou podle těch nových TKP stavěné-tahle je první. Jestli to je tak, jak píše Kokin, tak je to buď provizorium, ale nejspíš bych hledal chybu jinde....vláda paka....už se mělo stavět-dalších cca 16mld-teď to padlo-vypadá to, že asi nebudou a tak se asi řeší co rychle dál...:woohoo: :silly: :S A firmy si to můžou jít....:P :angry: Jinak je mraky povrchů a musí tam přijít ten, co rozhodne ŘSD-vyšší instanc u nás není a není odvolání-kam se hrabou EU normy-tohle je daleko přísnější na všechno....

The Truth Is Out There

Více
Moderátoři: Roman Jakub