file Question Ukrajina Koločava četnická stanice, byl tam někdo?

5 roků 9 měsíců zpět #27393 od Vapol50
Vapol50 created the topic: Ukrajina Koločava četnická stanice, byl tam někdo?
Chystám se s kolegy začátkem léta, zatím máme v plánu přespat na četnické stanici v Koločavě, tak si obstarávám informace. Nerad bych jel domů prostředkem hromadné přepravy.

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
5 roků 8 měsíců zpět #27398 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Re: Ukrajina Koločava četnická stanice, byl tam někdo?
Ahoj. My jeli přes Ukrajinu jenom jako tranzit do Rumunska, takže jsme tam strávili všeho všudy dva dny. Jeli jsme přes přechod Ubla. Bylo to v pohodě. Bez problémů. Žádné úplatky, celnící ochotný. Sranda s nima.

Pak jsme jeli vedlejšíma silnicema do penzionu u Leva: www.bebaweb.cz/ukrajina-u-lva.php

Výborně vaří, příjemní, motorky hlídá zabiják na dvorku. Není třeba se bát.
Pak jsme jeli na Siněvirská jezera, přes Koločavu, kolem četnické stanice a do Rumunska.

Tam to bylo na hranicích delší (cca půl hodiny), ale byli taky úplně v pohodě. Byl jsem tam jenom s Klárou na jedný motorce a stavěli nás jenom jednou. Ale protože neměl co by si vymyslel za přestupek, podíval se na papíry a pustil nás dál. Takže za mě v klidu :-)

Více
5 roků 8 měsíců zpět #27404 od michlajz
michlajz replied the topic: Re: Ukrajina Koločava četnická stanice, byl tam někdo?
byl jsem tam před 6 lety B) koukni se na moto.tm-system.cz/Ukrajina06/index.html ale dál skrz tím potokem směrekm ??? /zapoměl jsem/ se stromem nedoporučuju, dřív jsem měl xtz a měl jsem co dělat abych to projel, ale se stromem bych to fakt nedal :wondering:

Někdo jezdí enduro, jinej zas čučí do katalogu Touratech...

• michlajz
  • User is blocked
  • User is blocked
  • ... mě z těch cigánů snad Šlukne
Více
5 roků 8 měsíců zpět - 5 roků 8 měsíců zpět #27412 od JirkaV
JirkaV replied the topic: Re: Ukrajina Koločava četnická stanice, byl tam někdo?
Poslední úprava: 5 roků 8 měsíců zpět od JirkaV.

Více
5 roků 8 měsíců zpět - 5 roků 8 měsíců zpět #27432 od Meli
Meli replied the topic: Re: Ukrajina Koločava četnická stanice, byl tam někdo?
2010 jsme před Koločavu jeli do Rumun.

Spali jsme u Leva a rozhodně doporučuju!!! - Motorky na zamknutym dvoře, velkej pes u nich... Domluvíš se česky a jako dárek dostaneš flašku výborné vodky... Je to po cestě přes celkem hezkej průsmyk Volovets směrem na Koločavu

Cestopis TADY

Video TADY

This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.

Poslední úprava: 5 roků 8 měsíců zpět od Meli.

Více
5 roků 8 měsíců zpět #27468 od martin k
martin k replied the topic: Re: Ukrajina Koločava četnická stanice, byl tam někdo?
Podívej se na fotku od Meliho-a ten fotograf má za zády malinkej baráček.Tak tam se ubytujte.Příjde vás to na polovinu co naproti,ale HLAVNĚ poproste je,jestli by vám roztopili baňu.Luxusní zážitek.

Více
Moderátoři: Roman Jakub