question-circle Question Nemá někdo? - grafika / polepy / starej stroj a novej vzhled

1 měsíc 3 dní zpět #53003 od madma
madma created the topic: Nemá někdo? - grafika / polepy / starej stroj a novej vzhled
Zdravím kamarádi a kolegové...
Včera jsem našel na netu fotku starýho stromka v trošku míň obvyklým provedení vzhledu.
Vím, je to malinko jako od kolotoče, ale pro mě to vypadá vcelku neokoukaně :)
Neříkám, že se mi to líbí všechno takhle pohromadě, ale některý věci bych z toho možná i použil.
No, tak jsem se vás všech chtěl zeptat - nemáte někdo z vás něco takového už zpracovaného jako grafiku ve vektorech? Nebo i rovnou pro řezání na plotru?
Vím, že by se to dalo zaměřit a udělat od píky, ale příjde mi to jako ztráta času, kdyby to měl už někdo hotový... ;-)

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
1 měsíc 1 den zpět #53013 od madma
madma replied the topic: Nemá někdo? - grafika / polepy / starej stroj a novej vzhled
OK, tak si odpovím sám :laugh:
Trochu jsem se hrabal v instagramu a borec, co to má na moto, mi poslal odkaz na italskej shop, kterej to umí. Asi i docela slušně a za rozumný kačky.:)
Třeba vám to tady někomu taky padne do oka. Mají tam na stromky (a nejen na ně) vcelku slušnej výběr...
¨www.decalmoto.com

Více
4 týdnů 2 dní zpět #53016 od barvajs
barvajs replied the topic: Nemá někdo? - grafika / polepy / starej stroj a novej vzhled
Pár nálepek a uplně jiná motorka... Ukládám stránku do oblíbených, asi v budoucnu použiju B)

Více
4 týdnů 2 dní zpět #53017 od madma
madma replied the topic: Nemá někdo? - grafika / polepy / starej stroj a novej vzhled
No přesně.
Ne, že by se mi ta moje černá nelíbila, ale ta grafika vypadá dobře a není to na furt. až mě to přestane bavit nebo budu prodávat, může si to novej majitel sloupnout. Jsou to profi folie.

Více
Moderátoři: Roman Jakub