file Question Je motorkár stelesnenie zla?

2 roků 9 měsíců zpět - 2 roků 9 měsíců zpět #45681 od beki
beki replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?
Chlapi, klídek a pohodu, prostě sledovat okolí a provoz. Jelikož máme něco najeto, tak předvídat umíme, ale na blbce neplatí fakt nic. Myslí si, že jsou nesmrtelný a my se jim vyhnem, abychom si nenamleli. Fakt zlaté děti a jejich ruce nad hlavou. Zdrávi dojeli.

Co sníš a vypiješ ti nikdo nevezme.
Poslední úprava: 2 roků 9 měsíců zpět od beki.

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
2 roků 9 měsíců zpět - 2 roků 9 měsíců zpět #45687 od Zip
Zip replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?
K tomu mam taky zkusenost. Kdysi pred lety jsem domlouval pro partu motorkaru navstevu vinneho sklipku. Objednal jsem po telefonu, nahlasil pocet a bylo. Pak jsem objednal ubytko v kempu v teze vesnici. Druhy den mi volal majitel sklipku, ze se dovedel v kempu ze jsme motorkari a ze nevi jak to udelat, ale ze by rad, kdyby mu ze sklepa na nasi navsteve neco zustalo. Tak jsem ho ujistil, ze se nesmi moc divat na americke filmy, tam to chodi asi jinak. Navsteva nakonec probehla a pro uspech byla nekolikrat opakovana.

Ale zase na druhou stranu, i po cestach ve svete jsem se setkal s tim, ze motorkar budi respekt, i kdyz je motorka vetsi nez on :laugh:

Kawasaki KLV-Adventure
Poslední úprava: 2 roků 9 měsíců zpět od Zip.

Více
2 roků 9 měsíců zpět - 2 roků 9 měsíců zpět #45689 od Miras
Miras replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?
Tak teda tyhle zkušenosti s mojí ženou z našich vyjížděk po vlasti zatím (díky bohu) nemáme. :ohmy:
A rádi se bez nich obejdeme.
Poslední úprava: 2 roků 9 měsíců zpět od Miras.

Více
2 roků 9 měsíců zpět #45694 od mi0
mi0 replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?
Taktiež nemám žiadnu podobnú negatívnu skúsenosť (zatiaľ) ale to sme jazdili len smer juh, západ alebo sever... tento rok ideme východ, tak dúfam, že letiace kamene (niekde na východe Slovenska) nezažijeme... :no:

Více
2 roků 9 měsíců zpět - 2 roků 9 měsíců zpět #45696 od Wolf
Wolf replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?

maestrom napsal: Toho si nevšímej, to si jen frustrovaní primitivové ovlivnění propagandou všelijakých těch BLESKů, TV NOVA a podobných bulvárních médií líčících motorkáře jako největší vrahy,nebo alespoň sebevrahy na našich silnicích léčí svoje mindráky. Buď rád že po tobě nehodil vidle :laugh:
To je takovej náš(a asi i slovenskej) kolorit.Před pár lety starostové obcí kolem silnice na Dubou seriózně prosazovali na Kraji osazení značek zákaz vjezdu motocyklů (jedná se o silnici 1.třídy!) Naštěstí je ouřadové z odboru dopravy vrátili do reality - ale měli pro ten nesmyslnej požadavek asi tak 90% podporu místních obyvatel B)
Je to smutný, v civilizovaný evropě kolem motorkářsky frekventovaných tras okamžitě vyrůstaj "bikers friendly" penziony, restaurace a bary, a lidi se snaží na tom vydělat, kdežto u nás jsou burani schopný ti nasypat akorát písek do zatáčky...

No tak já taky s troškou do mlýna. Co tu Martin výše píše je pravda pravdoucí. Na tu Dubou jezdím xxx let a když jsem ještě měl silnici tak jsem sem tam jezdíval třeba každý den a někdy i dal ten pověstný "závod". Chápu ty lidi, že z toho asi nebyli odvázaní ale vždy nebo skoro vždy se to odvíjelo především mimo obce. Jo někde se to povidlo i přes ves. Ale taky se mi tam několikrát stalo, že si nějaký místní záhumenkář vyrazil na tuhle krásnou klikatou sinici s podoma vyrobeným traktůrkem, někdy i dokonce s jízdní soupravou vrchovatě něčím naloženou a závratnou rychlostí cca 30 km se hnal vzhůru na Dubou. A taky jsem si říkal to je bl.... a nikdy jsme jim nic neříkali natož někde protestovali. Ba dokonce po nich něčím házeli. No a tahle jednou před lety po kamarádovi v jedné, dnes již přesně nevím která to byla, vesnici na této trase hodil nějaký místní obyvatel vidle. Naštěstí se netrefil. Tak kdo je víc nebezpečný ?! Je takové staré rčení: Kozel je nebezpečný zepředu, kůň zezadu, ale blbec ze všech stran :) . A ty média no to je jen banda blbů, kteří se v tom vůbec nerozumí a proto kolikrát vypouští ze svých úst či per takové blbosti, ale tyto blbosti bohužel dokáží ovlivni veřejné mínění nebo jeho větší část. O vulgaritě a spisovnosti ani nemluvě.

Smích chytré lidi léčí a jen blbce uráží.
! Lepší je být mrtvý, než druhý !
"Jezdi, aby jsi žil, žij aby jsi jezdil"
Poslední úprava: 2 roků 9 měsíců zpět od Wolf.

Více
2 roků 9 měsíců zpět #45738 od Marek383
Marek383 replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?
V tomto článku čiastočne rozoberajú prečo sa deje to o čom tu diskutujeme. Tu je odkaz

Více
2 roků 9 měsíců zpět #45739 od douša
douša replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?
A takovýhle nám pověst ještě vylepší

www.drsnysvet.cz/mladik-na-skutru-ujizdel-policistum/

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvé problémy, ale nasere tolik lidí , že se vyplatí si ji uchovat!!!!!

• douša
  • Super borec
  • Super borec
  • Bez humoru se dá žít, ale proč?
Více
2 roků 9 měsíců zpět #45753 od hooopy
hooopy replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?
Ale ...ked ho prvykrat zhodili, myslel som, ze to vzda.......bojovnik

Keď Noe začal s Archou, ešte nepršalo.

alebo:

"Я не знаю, Я пиротехник"

Více
2 roků 9 měsíců zpět #45754 od douša
douša replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?
To jo , ale nakonec na videu ukáže svů obličej. Stříhání videa mu ještě nejde. :P

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvé problémy, ale nasere tolik lidí , že se vyplatí si ji uchovat!!!!!

• douša
  • Super borec
  • Super borec
  • Bez humoru se dá žít, ale proč?
Více
2 roků 9 měsíců zpět #45755 od PetrOV
PetrOV replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?
ten maník na skútru nemá chybu, docela solidně je vyškolil :laugh: :laugh: :laugh:

Více
2 roků 9 měsíců zpět #45757 od jojko
jojko replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?
Na konci jde vidět, že je v šoku, z bolesti a toho stresu. Jinak zajímavé video.

Více
Moderátoři: Roman Jakub