file Question Je motorkár stelesnenie zla?

3 roků 8 měsíců zpět #45608 od Marek383
Marek383 created the topic: Je motorkár stelesnenie zla?
Zdravým všetkých.
Som tu na vašom fóre nováčik. Po dvadsiatich rokoch som sa vrátil k motorke. Zakúpili sme si s manželkou V-Strom DL650. Pomaly sa učím jazdiť, znova získavať stratené návyky a hlavne jazdiť pre radosť.
A teraz k jadru veci. Ako si tak prdkám cez obec predpisovou 50-kou jeden pán v rokoch, ako ma zbadal, nelenilo sa mu utekať na krajnicu. Najprv som myslel keď tak vyštartoval,že mi skočí pod moto.
Zreval na mňa že "zabi sa!". Čo to malo znamenať? Prečo? Nič som mu neurobil!? Mate niekto podobnú skúsenosť?

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
3 roků 8 měsíců zpět #45609 od Martin Novák
Martin Novák replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?
Stalo se mi to samé již asi 2x. A to jsem zrovna jel přes vesnici max 60 km/h.

• Martin Novák
  • Super borec
  • Super borec
  • Martin
Více
3 roků 8 měsíců zpět #45610 od vanas-v1
vanas-v1 replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?
Máš správný postřeh,motorkář je opravdu stělesnění zla,dalo by se říci,že je to zástupce ďábla na zemi.Nerespektují předpisi,ohrožují všechny okolo agresivní jízdou,věčně se někde opíjí a fetují,znásilňují místní děvčata a vyvolávají rvačky.ale na to si mezi náma po dvou srazech zvykneš. :laugh: :laugh:

Více
3 roků 8 měsíců zpět - 3 roků 8 měsíců zpět #45612 od maestrom
maestrom replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?
Toho si nevšímej, to si jen frustrovaní primitivové ovlivnění propagandou všelijakých těch BLESKů, TV NOVA a podobných bulvárních médií líčících motorkáře jako největší vrahy,nebo alespoň sebevrahy na našich silnicích léčí svoje mindráky. Buď rád že po tobě nehodil vidle :laugh:
To je takovej náš(a asi i slovenskej) kolorit.Před pár lety starostové obcí kolem silnice na Dubou seriózně prosazovali na Kraji osazení značek zákaz vjezdu motocyklů (jedná se o silnici 1.třídy!) Naštěstí je ouřadové z odboru dopravy vrátili do reality - ale měli pro ten nesmyslnej požadavek asi tak 90% podporu místních obyvatel B)
Je to smutný, v civilizovaný evropě kolem motorkářsky frekventovaných tras okamžitě vyrůstaj "bikers friendly" penziony, restaurace a bary, a lidi se snaží na tom vydělat, kdežto u nás jsou burani schopný ti nasypat akorát písek do zatáčky...
Poslední úprava: 3 roků 8 měsíců zpět od maestrom.

Více
3 roků 8 měsíců zpět #45613 od PetrOV
PetrOV replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?
jestli budeš všechno takhle prožívat, tak skončíš brzo na psychiatrii :)

Více
3 roků 8 měsíců zpět #45614 od Lion
Lion replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?
Ono se musí na to trochu dívat i z druhé strany, mě taky vadí když mladí střelci jezdí po naší vesnici 90,kdo má doma děti tak se musí těchto motorkářů bát, já vím že tak jezdí jen par magorů, protože jezdím taky ale co ty ostatní lidi? Ty nás prostě hodí do jednoho pytle .Pavel

Více
3 roků 8 měsíců zpět - 3 roků 8 měsíců zpět #45615 od maestrom
maestrom replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?

Lion napsal: Ono se musí na to trochu dívat i z druhé strany, mě taky vadí když mladí střelci jezdí po naší vesnici 90,kdo má doma děti tak se musí těchto motorkářů bát, já vím že tak jezdí jen par magorů, protože jezdím taky ale co ty ostatní lidi? Ty nás prostě hodí do jednoho pytle .Pavel

Proti argumentu "děti" se těžko něco namítá, ale zajímala by mě nějaká statistika kolik dětí zraní ročně motorky a kolik auta - asi by se zjistilo že to není s motorkama zas tak horký....
Těch lidí co lítaj 90 fakt není tolik, podobné procento střelců se týká i aut. Ale motorky to většinou provází mohutnějším zvukovým efektem :)
Jako co se kraválu týká, osobně nejsem proti zpřísnění kontrol všelijakých těch otevřených laufů, toho je někdy opravdu moc..
Poslední úprava: 3 roků 8 měsíců zpět od maestrom.

Více
3 roků 8 měsíců zpět #45616 od Marek383
Marek383 replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?
Ďakujem za odpovede. Len ma to trochu prekvapilo aký ľudia vedia biť zlý . Ale kameň by som riešil!!! :angry:

Více
3 roků 8 měsíců zpět #45618 od Miky
Miky replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?
Mně se tedy stalo, že jsem za deště dojížděl domů a na přechodu pro chodce se semaforem když jsem já měl navíc zelenou, mi tak normálně vlezla ne stará ženská a když jsem na ní troubil, tak mi ukázala prostředníček a pokračovala klidně dál a já měl co dělat abych si nerozbil hubu. Bylo to skoro na dát jí za jízdy pěstí. Já se raději nějak vyhnul. Taky jsem si říkal, co tam leze na zelenou a v dešti.

Více
3 roků 7 měsíců zpět #45621 od Breta
Breta replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?
Ja sem vyslanec pekla a zeru maly deti. :evil: :evil: :evil:

Treba dedka doma baba mlati a on si chtel jen ulevit, nebo chce machrovat pred dedkama v hospode. Vis prd co ho k tomu vede.

U nas v rodine jsme meli taky nehodu auto s motorkarem. Strejc nedal prednost a motorkar jel jak hovado. Tetka a motorkar mrtvi. Od ty doby pulka rodiny motorkare nesnasi. Co nadelas ?

Musis to brat s nadhledem a nedelat si z toho hlavu.

A k tem detem. Ty vetsinou stojej a mavaj, pac jim se motorky jeste libi.

Breta

Více
3 roků 7 měsíců zpět - 3 roků 7 měsíců zpět #45623 od Chobotnička
Chobotnička replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?
Zdáááárek

S lidskou mentalitou nic nenaděláš, právě proto se od sebe odlišujeme jedinec od jedince. Bohužel někteří to nemají v hlavě v pořádku. Chodec mi tedy ještě zatím nenadával, ale spoustu bezohledných
účastníků provozu vidíme kolem sebe dnes a denně. Masňák v Audině nepřenese přes svoje veliký ego, že ho předjíždí motorka, tak na tebe najíždí. Borec na silničním kole, olepenej reklamama se sluchátkama v uších ti to střihne před tebe, protože je mimo a neslyší tě. A tak by se dalo pokračovat do nekonečna. Bohužel, názorů že motorkáři jsou bezohlední jedinci bude přibývat s mediálními masážemi, kde v naprosté většině je vždy vinen motorkář i když je pravda někde úplně jinde. Tak nám nezbyde nic jiného než koukat kolem sebe a snažit se předvídat, jestli to ten sváteční řidič s kloboučkem na hlavě, ve svém nedělním autě s platem vajec za zadním sklem, nešoupne do křižovatky, protože on spěchá a motorka se mu může přeci vyhnout. Tak Vám všem přeji v této sezóně hodně šťastných kilometrů, krásných zážitků z cestovaní a ať se ve zdraví všichni navracíme domů :good: :good: :good: :good:

Do boje jdi vždy s úsměvem,neboť mrtví,kteří se neusmívají jsou oškliví.
Poslední úprava: 3 roků 7 měsíců zpět od Chobotnička.

• Chobotnička
  • Borec
  • Borec
  • Zdáááárek
Více
3 roků 7 měsíců zpět #45647 od ziskop
ziskop replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?
Pisal som odpoved tak dlho az mi vyprsalo prihlasenie.. kurna. Takze teraz uz len v skratke:
1. Jawa - 40km/h, dedo na mna vyletel z dvora s retazou, ze ma zabije
2. v-strom - 50km/h, clovek mi skocil do cesty v zakrute v meste, s tym ze ak donho buchnem tak ma z*ebe z tej motorky (a to som mal este ladvinku)
3. v-strom - nastastie uz len nejakych 30km/h (dnes) ma dochodca skoro zdrbal s fabiou na zem. Ked som ho dobehol na prechode a pripomenul sa mu, tak som sa dozvedel, ze trubenie nepocul, motorku nevidel, ale ze som urcite kkt co len lieta ako blazon a tak mi treba..
4. minuly rok dylan 125, majsterko v bratislave na seat leon cupra mi na krizovatke vyrikol zopar drobnosti ako: no co, uz nejsi macher ked ide poriadne auto? atp.. niekolkokrat sme spolu startovali z cervenej. Vzdy sa rozbehol tak ze pistali gumy, zaradil sa predomna a skocil na brzdy a ostal stat na mieste az kym som sa ho nepokusil obist.
5. minuly rok - vraciam sa na dylane okolo polnoci domov a chlap mi skocil do cesty, rpesne pred motork. Ked sa nechal pocut ze to bolo koli tomu aby videl ci sa mu stihnem uhnut tak som podporil ideu motorkarov-diablov, dal dole prilbu a tak ho s nou udrbal ze som sa az sam zlakol..

asi tolko.. proste si nenavyberas

Only a motorcyclist knows why a dog sticks his head out of a car window!

Více
3 roků 7 měsíců zpět #45657 od Marek383
Marek383 replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?
No vidím, že sú to bežné veci. Zostáva len predvídať s kým sa človek stretne. Obrniť sa trpezlivosťou a nekonečnou silou v odpustenie.

Více
3 roků 7 měsíců zpět #45661 od Čiko
Čiko replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?
Taky si lehce přihodím. Minulý týden mi skočila důchodkyně pod kola skoro po zádech. Naštěstí jsem tušil, že i když stojí zády k přechodu, nejspíš bude chtít přejít na druhou stranu. :laugh: O chování řidičů aut ve městě nemá smysl mluvit... :sick:

Jsme ocejchovaný jako ďáblové :evil: a na Plzeňsku z nás dělají ještě dealery drog. V pátek mi to vysvětlovali dopraváci při kontrole, že co motorkář, to potencionální kurýr drog. :no: :cry:

Více
3 roků 7 měsíců zpět #45679 od Stimpi
Stimpi replied the topic: Je motorkár stelesnenie zla?
Docela sranda počtení, nebejt to asi realita .... osobně jsem spíš musel řešit bezohledný plechovkáře. Děcka jsou super, koukaj a mávaj ;)

Třeba v Hořicích lidi a jejich "nasr**nost" chápu, když na okruh přilítne mistr bez laufů a hraje si na Gustu Havla ... to prej lítaj i vidle...

jinak ... "Je to RRRRRebelll, straší děti a plaší důchodce"
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Více
Moderátoři: Roman Jakub