file Question Nehoda

3 roků 10 měsíců zpět #39469 od zetor
zetor created the topic: Nehoda
Ahoj všem.ve ctvrtek vecer me pred domem ozralej kluk totalne naboural auto.ke vsi smule moje auto nabouralo jeste do maminyho.ja mam auto na odpis,zlomena zadni naprava,urvany kolo,cely je to naky skrizeny.celej promacklej zedrenej bok.mel sem Octavii kombi rok 2001,81kw,1,9tdi.ten dotycnej utekl.zavolal sem policajty.ty ho nasli,od krve,ale nic neudelali,ani zadnej zapis.prijela dopravka,moc se se mnou nebavily,a ani sem nedostal zadnej papir o nehode,nemam vruce nic.dopravka mi rekla ze mi ho poslou mejlem,ze maji na vyreseni 30 dni.soused videl jak ten dotycnej utika od auta.ale policajty to nezajimalo.auto co me nabouralo je pry udajne psany na nejakou zenskou z jihlavy,a samozdrejme nebylo pojisteny.jediny co mam je SPZtka toho auta,fotky,jinak nemam vruce nic.ted mi nekdo poradte,co mam delat a jak postupovat??soused mi rikal o nejaky firme 112asistance,ze pry se mi o vsechno postaraji,ze bych musel nejak narokovat skodu na ty Kancelari pojistitelu,nebo jak se to menuje,kdyz to vinikovo auto nebylo pojisteny.toho kluka znam,je to alkoholik a fetak.co kdyz policajti napisou vinik neznamy??dostanu penize za moje a mamino auto?zaplati mi vubec nekdo neco?

Please Přihlásit se to join the conversation.

• zetor
  • Avatar uživatele zetor Topic Author
  • Skoro borec
  • Skoro borec
Více
3 roků 10 měsíců zpět #39470 od Petr Podařil
Petr Podařil replied the topic: Nehoda
To není situace k závidění :-( Určitě budeš potřebovat nějaký zápis od policie, jak se to seběhlo-zavěr, bez toho se stebou asi žádná pojišťovna nebo kancelář pojistitelů nebude bavit.

Více
3 roků 10 měsíců zpět #39471 od Atila
Atila replied the topic: Nehoda
Nejdřív musis mít zápis o nehodě aby byl patrnej viník.Pak se obratis na kancelář pojistitelu a ty by měli určit pojišťovnu která Ti bude plnit.A oni to pak vymahaji po vinikovi.

Více
3 roků 10 měsíců zpět #39472 od zetor
zetor replied the topic: Nehoda
jasne,tomu rozumim.ale zarazi me,ze mi dopravaci nic nedali,zadnej papir.jen mi rekli,ze mi to poslou na meil,az to prej nejak sepisou.dal by me zajimalo,co kdyz napisou ze je vinik neznamí?co pak.statni policie,co tu byla,tak jim tu lidi rikali kdo to byl,ale oni nic,nazajimalo je to,ani dopravku.ze kdyz v aute nikdo nebyl,tak prej nemuzou nic delat.vubec nevim jak stoho ven.policajti uplne nahovno.

• zetor
  • Skoro borec
  • Skoro borec
Více
3 roků 10 měsíců zpět - 3 roků 10 měsíců zpět #39474 od Georg
Georg replied the topic: Nehoda
Ahoj, já bych na tvém místě se zašel na nehodovku zeptat. Nejlépe, pokud by se ti podařilo dostat přímo k šéfovi nehodováků. Nechoď tam s tím, že si jdeš stěžovat, že ti nic nedali, ale že se chceš zeptat, jaký bude jejich další postup a popros o radu, jak máš postupovat ty. Myslim, že by jsi měl uspět. Třeba ti poradí, jestli pro tebe nebude výhodnější, když pachatele nenajdou.
Poslední úprava: 3 roků 10 měsíců zpět od Georg.

Více
3 roků 10 měsíců zpět #39477 od miky123
miky123 replied the topic: Nehoda
Ahoj, postupuje se nasledovne. Pokud je vozidlo nepojistene, resi skodu kancelar pojistitelu, respektive kancelar pojistitelu deleguje nejakou pojistovnu ktera to vyresi. Co ale musis udelat ty je nechat si prohlednou nabourane auta, to se resi s pojistovnou u ktere mas ty povinne ruceni, provedou zapis a foto a posilaji na kancelar pojistitelu, veskere informace by ti meli sdelit na tve pojistovne. Prohlidku obou aut je potreba si nechat udelat, jinak na ne nebudes moct sahnout a opravovat, pripadne zlikvidovat.

Více
3 roků 10 měsíců zpět #39478 od zetor
zetor replied the topic: Nehoda
No jelikos sem nevedel jak postupovat,hned v patek sem to predal 112asistance,a oni se mi zavazali,ze vsechno za me vyresi.ted jen cekam az sem nekdo dojede si to prohlidnout.porad mam ale obavu,pokud policajti napisou vinik neznami,aby mi kancelar zaplatila,kdyz by to jako teoreticky nemela po kom vymahat.sem stoho proste v prdeli.a ten pristup policie je katastrofalni.ten clovek uz tu takhle jezdi nekolik let,vsichni o nem vedi.v sousedni vesnici zboural uz nekolik plotu,policajti o nem vi,ale nic proti nemu nikdo nedela.

• zetor
  • Skoro borec
  • Skoro borec
Více
3 roků 10 měsíců zpět #39479 od vanas-v1
vanas-v1 replied the topic: Nehoda
112 asistance,nechci tě strašit,ale aby tě asistance nestálo jak nový vůz

zetor napsal: No jelikos sem nevedel jak postupovat,hned v patek sem to predal 112asistance,a oni se mi zavazali,ze vsechno za me vyresi.ted jen cekam az sem nekdo dojede si to prohlidnout.porad mam ale obavu,pokud policajti napisou vinik neznami,aby mi kancelar zaplatila,kdyz by to jako teoreticky nemela po kom vymahat.sem stoho proste v prdeli.a ten pristup policie je katastrofalni.ten clovek uz tu takhle jezdi nekolik let,vsichni o nem vedi.v sousedni vesnici zboural uz nekolik plotu,policajti o nem vi,ale nic proti nemu nikdo nedela.

Více
3 roků 10 měsíců zpět #39480 od miky123
miky123 replied the topic: Nehoda
taky bych do toho přes 112 nešel, nic za tebe nevyřídí, stejně se bude čekat až CKP někoho delegují, prohlížet sami nemůžou, bude muset přijet technik tvojí pojištovny a pojištovny tvé matky, jsou to dvě odlišné pojistné události, jen se ti budou snažit nacpat náhradní vozidlo, to je největší kšeft

Více
Moderátoři: Roman Jakub