file Question PSANÉ A MALOVANÉ FÓRY

8 měsíců 5 dní zpět - 8 měsíců 5 dní zpět #51771 od Wolf
Wolf replied the topic: PSANÉ A MALOVANÉ FÓRY
Autobus se zřítí do propasti, všichni zahynou a jejich duše kráčí do nebe. Před bránou sedí svatý Petr, pokuřuje, když tu vidí zástup nováčků a tak se jich ptá, kdo jsou. "My jsme fotbalisti a chceme jít do nebe!" dostane se mu odpovědi. Svatý Petr odvětí: "Jenže my tady fotbalisty nechceme, bijí se, nadávají, nemají žádnou disciplínu, prostě a jednoduše fotbalisty tady v ráji nechceme!" Všichni se tedy smutně otočí a s očima zalitými slzami začínají odcházet. Svatý Petr však ještě zavolá a zeptá se jich, odkud že vlastně jsou. Oni odpoví, že z Baník Ostrava . "Tak to se vraťte" zahaleká svatý Petr, "vás jsem viděl hrát, vy nejste fotbalisti".

Smích chytré lidi léčí a jen blbce uráží.
! Lepší je být mrtvý, než druhý !
"Jezdi, aby jsi žil, žij aby jsi jezdil"
Poslední úprava: 8 měsíců 5 dní zpět od Wolf.

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
8 měsíců 5 dní zpět #51772 od Wolf
Wolf replied the topic: PSANÉ A MALOVANÉ FÓRY
Jedou fotbalisté Baníku Ostrava na zájezd patrovým autobusem. Hráči dole se vesele baví a najednou si všimnou, že nahoře je nějak podezřele ticho.Jeden z nich se tam jde podívat a vidí, že nahoře všichni sedí jak přikovaní, drží se sedadel a vyděšeně zírají před sebe."Co se děje?" ptá se překvapeně. "Vám dole je hej, vy tam máte řidiče!" zní odpověď.

Smích chytré lidi léčí a jen blbce uráží.
! Lepší je být mrtvý, než druhý !
"Jezdi, aby jsi žil, žij aby jsi jezdil"

Více
8 měsíců 2 dní zpět #51782 od douša
douša replied the topic: PSANÉ A MALOVANÉ FÓRY
Pepíček chce bratříčka tak jde do sexshopu říká:
"Já chci bratřítka."
Prodavač mu podá lahvičku s tabletama a dodává:
"Jednu tatínkovi ráno do kafe!"
Pepíček to tam nasype všecno, že bude mít víc bratříčků. Druhý den jde znovu do sexshopu chlap mu říká:
"Máš bratříčka?"
On: "No máma je těhotná, segra je těhotná, já si nemůžu sednout a pes nemůže do shodů."

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvé problémy, ale nasere tolik lidí , že se vyplatí si ji uchovat!!!!!

• douša
  • Super borec
  • Super borec
  • Bez humoru se dá žít, ale proč?
Více
7 měsíců 2 týdnů zpět #51847 od douša
Dva transformeři jdou z večírku a jeden říká:"Hele nesložíme se na taxíka?"

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvé problémy, ale nasere tolik lidí , že se vyplatí si ji uchovat!!!!!

• douša
  • Super borec
  • Super borec
Více
7 měsíců 1 týden zpět #51890 od douša
Fabio hraje fotbal.
Balón mu odletí na cestu.
Škoda Fabia.

• douša
  • Super borec
  • Super borec
Více
7 měsíců 1 týden zpět #51900 od Miudas
Miudas replied the topic: PSANÉ A MALOVANÉ FÓRY
Nanosekunda NENÍ ženský pohlavní orgán na čichovém ústrojí!

Více
7 měsíců 6 dní zpět #51901 od douša
Do lesa přijede Finanční úřad a mezi zvířátky zavládne panika. Šnek i s celou rodinou uhání z lesa, když ho potká čáp a ptá se: "Kam běžíš šneku?" „Ale, do lesa přijel finančák vybírat daně a teď – já mám barák, moje žena má barák, všechny děti mají barák, no to bych se nedoplatil!" Čáp se zamyslí a začne taky utíkat. A narazí na medvěda. “Kam běžíš čápe?" „Ale, do lesa přijel finanční úřad vybírat daně a to víš - já si žiju na vysoký noze, moje stará si žije na vysoký noze, všechny děti si žijou na vysoký noze, no to bych se nedoplatil!" Medvěd se zamyslí, začne taky utíkat, když škobrtne o krtka. "Kam pelášíš medvěde?"? "Ale, do lesa přijel finančák vybírat daně a teď – já mám kožich, moje stará má kožich, všechny naše děti mají taky kožichy, to bych se nedoplatil." Krtek se zamyslí a rychle se taky hrabe z lesa pryč. Vyhrabe se až ZOO přímo v kleci paviánů. Starej pavián na něj kouká a ptá se: "Co tady děláš krtku?" -„Ale, do lesa přijel finančák vybírat daně a teď – já mám nahrabáno, manželka má nahrabáno, děti ty mají taky nahrabáno, no to bych se nedoplatil!" Pavián na to: "Krtku, co blbneš. Podívej se na mě - já mám holou prdel, stará má holou prdel, naše děti mají taky holou prdel a stejně nás všechny zavřeli!"

• douša
  • Super borec
  • Super borec
Více
6 měsíců 5 dní zpět #52046 od douša
Mamí, mamí já mám v posteli strašidlo!!!
Co sis dovedl z diskotéky to tam máš.

• douša
  • Super borec
  • Super borec
Více
5 měsíců 4 týdnů zpět #52053 od douša
Řekneš že jsi abstinent - všichni se tě snaží opít.
Řekneš že jsi vegan - všichni ti nutí maso.
Řekneš že nemáš sex a NIC:

• douša
  • Super borec
  • Super borec
Více
5 měsíců 4 týdnů zpět #52054 od Miudas
Miudas replied the topic: PSANÉ A MALOVANÉ FÓRY
Trpaslík přijde do knihovny a ptá se knihovnice:
"Máte knížku o diskriminaci trpaslíků?"
...
"Horní police".

Více
5 měsíců 3 týdnů zpět #52057 od douša
Rozdíl mezi sexem, láskou a frajeřinou?

Vyplivnutí.
Polknutí.
Kloktání!!

• douša
  • Super borec
  • Super borec
Více
5 měsíců 3 týdnů zpět #52063 od douša
Kde si byl synku?

Na skušené dědo, na skušené.

Tak je to dobře. Skušená je lepší než panna.

• douša
  • Super borec
  • Super borec
Více
5 měsíců 1 týden zpět #52082 od douša
Čím zaháněli nudu naši rodiče, když nebyl internet?
Přemýšleli jsme nad tím se všemi šestadvaceti sourozenci a na nic jsme nepřišli.

• douša
  • Super borec
  • Super borec
Více
5 měsíců 23 hodin zpět #52090 od douša
Promlouvá otec do duše synovi:"A až budeš na té vojně, ne aby ses zaplet s nějakou ženskou. Víš, jaký tam jsou. Nakazí tebe, ty nakazíš svou holku, ta zase mě, já tvou matku a víš, jaká je tvoje matka - ta nakazí celou vesnici."

• douša
  • Super borec
  • Super borec
Více
5 měsíců 23 hodin zpět #52091 od douša
Stupeň č.1
Lehký úsměv, nejistota u cizích, flirtování s číšnicí, vyhledávání psychologického rohu(zády ke zdi).

Stupeň č.2
Širší úsměv, nekontrolovatelný tik levého obočí, pravidelné chození na toaletu, vynechávání mytí rukou, vizuální i hmatové zkoušky penisu u mužů (kapesní kulečník), autosexualita v začátcích vyjádřena hlazením sama sebe.

Stupeň č.3
Neodolatelný šarm a první sbližování s druhým pohlavím, větší sebevědomí, zápach z úst, široký oduševnělý úsměv.

Stupeň č.4
První problémy s rovnováhou, jazyk ještě pod kontrolou, intonace lehce nejasná, náhlé umění 17ti cizích jazyků, první převrhnutí věcí na stole.

Stupeň č.5
Člověk začíná být velmi přítulný, žádné problémy s objímáním cizích osob i osob stejného pohlaví, nápadné fixování na primární pohlavní orgány, žaludek začíná rebelovat, žaludeční kyselina a šťávy v krčním areálu, slina opouští ústa.

Stupeň č.6
Spaní, též i na lavičce v parku, maximální hlad, filosofování o světové politice, hluboké přátelství s parkovacími hodinami, diskuse s bankomatem, bez orientace.

Stupeň č.7
Ztráta mateřského jazyka spojená s problémy ovládání obsahu žaludku, velikášství v začátcích, dosažení maximální aktivity u druhého pohlaví.

Stupeň č.8
Nekontrolovatelné močení, pokus mlátit souseda psem, úplná ztráta paměti, jazyková část mozku ztratila funkci.

Stupeň č.9
Pohlavní styk se psem z bodu 8, odvedení policií, sousedem nebo odvezení ambulancí, každopádně nakažen neznámou pohlavní chorobou.

Stupeň č.10
Nebyl zatím dosažen, neexistují autorizované popisy stavu.

• douša
  • Super borec
  • Super borec
Více
Moderátoři: Roman Jakubtraxxas