× Prodám motorku, díly, cokoli

exclamation-circle Important Suzuki DL650 V-Strom 2010

2 měsíců 2 týdnů zpět #53076 od foky
foky created the topic: Suzuki DL650 V-Strom 2010
Prodám Suzuki DL-650 V-Strom, 1 majitel, původ CZ - kupovaná 1/2012 u Suzuki HAMOUZ, v provozu od 3/2012. Model 2010 bez ABS.
Spolehlivý stroj, poctivý servis, přiznané kilometry, na daný nájezd cca 140000km slušný stav - nezničená, neježděná v terénu.
Mnoho cestovních doplňků (vysoké plexi GIVI AirFlow, padáky Kuboj s kapsičkami Marselus, vyšší a širší řidítka Accel SH-12,
originální TankPad, vyhřívané gripy Oxford, kryt motoru SW-MOTECH, horní i boční kufry GIVI, kratší kosti přepákování - moto přizvedlá o cca 3cm,
držák GPS RinTech s kapsičkou, botka stojánku Marselus, origo blástry, CNC páčky, 12V zásuvka, zadní plně servisovatelný tlumič HAGON,
sklopná řadička Studebaker).
Vyladěno spíše na vyššího jezdce 180cm+ a jízdu ve dvou.
Spojka měněná v 88000km, rozvody ve 117000km. TK do 1/2020.
Většina kilometrů najeta na delších výletech 200km+ pohodovým tempem.
Kompletní dokumentace + nevyplněná serviska + druhé klíče i se štítkem.
Celý servisní deník motorky v ODKAZU ZDE .
Fotografie v ODKAZU ZDE .
Vážnému zájemci se detailně rozepíšu o celé historii.
ROZUMNÉ dohodě na ceně se nebráním.

CENA: 89000,-

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
2 měsíců 1 týden zpět #53094 od sja
sja replied the topic: Suzuki DL650 V-Strom 2010
No nevím, jestli prodáš. Koukal jsem, že je na motorkářích k mání to samé o tři roky starší (2007) a má najeto "jen 27000".

To píšu ironicky, protože sám jsem se kdysi na takovou "past" chytil. Ale lidi chtějí motorku, co má najeto do 30000 a to, že je to u 10 letý motorky z Itálie nesmysl je nezajímá.

Honza

Více
2 měsíců 1 týden zpět #53095 od Dr.1
Dr.1 replied the topic: Suzuki DL650 V-Strom 2010
Všechno má kupce. Já na jaře po týdnu prodal z roku 2007 a 120000km v pečlivě servisovaném stavu za 80000Kč Přijel klučina, kouknul, viděl - koupil.

Více
2 měsíců 1 týden zpět #53097 od foky
foky replied the topic: Suzuki DL650 V-Strom 2010
Já vím, že jsem blbě naivní. Furt si myslim, že jsou kupci, které zajímá stav a taky je zajímá, že jim k motorce řekneš vše o historii a provozu. Je mi blivno z těch opršenejch Italek s prosezenejma sedlama a 35000km, ale s tím já nic neudělám. Nevim, proč bych měl bejt trestanej za to, že jsem poctivej a férovej. Stavem by té mé mohlo závidět tak 90% všech dovezenin. Ale Češi chtějí být klamaní.

A druhá stránka věci je ta, že to nutně prodat nemusím, na jaře udělám servis a jede se dál. Té motorce nic zásadního není, olej nežere atd. Tak hold udělám potom ve 200000km po druhé spojku a rozvody a budu na ní jezdit do důchodu, je mi to jedno.

Více
2 měsíců 1 týden zpět #53100 od sja
sja replied the topic: Re:Suzuki DL650 V-Strom 2010
Přesně. Řeším to samé :-). Když někdo koupí, koupím si litra, když ne, tak jezdím vesele dál.

Odesláno z mého Mi A1 pomocí Tapatalk

Více
Moderátoři: Roman Jakub