× Koupím motorku, díly, cokoli

check Solved VSTROM DL 1000 (od r 2005), Koupeno

4 roků 8 měsíců zpět - 4 roků 8 měsíců zpět #43280 od JirikM
JirikM created the topic: VSTROM DL 1000 (od r 2005), Koupeno
Ahoj Všem,

podařilo se mi prodat svůj starý stroj DL 650 a chci poskočit na DL 1000. Na netu je plno inzerátů ale tak nějak zatím žádný, který by mě přesvědčil si tu motorku koupit i teď, před zimou. Motorka co vypadala z hlediska stavu a výbavy na fotkách OK v reálu úplně OK nebyla. Ani jsem nechtěl aby jí prodejce nastartoval.

A tedy, pokud by jste věděli o nějaké pěkné koupi, dejte vědět ;-).

Zatím mám favorita tady u Chrudimi a pak tady u Třebíče . Jen si říkám, že dotaženou motorku za tyhle peníze v klidu koupím i na jaře a tak není kam spěchat.

Nebo máte jinej názor ;-) ?
Poslední úprava: 4 roků 8 měsíců zpět od JirikM.

Please Přihlásit se to join the conversation.

• JirikM
  • Avatar uživatele JirikM Topic Author
  • Super borec
  • Super borec
Více
4 roků 8 měsíců zpět #43377 od Migrifin
Migrifin replied the topic: VSTROM DL 1000 (od r 2005)
Ahoj Jirko,můj názor je že ta 1000ka u CHrudimi je super a bral bych ji okamžitě,taky jsem chtěl na jaře kupovat 1000ku a žádná schopná nebyla tak bych moc neváhal a bral bych ji hned,to je jen můj názor.Ahoj Jarek-Migrifin.

Více
4 roků 8 měsíců zpět #43378 od Wolf
Wolf replied the topic: VSTROM DL 1000 (od r 2005)
Jirko asi ta Chrudim. Vypadá velice dobře. To plexi, to je ta jak jsme se bavili vč. přihlášení ? Sice to plexi není žádný zázrak, ale to bych bral jako okrajovou věc. Buď si na něj zvykneš nebo ho sundáš :) . Po neděli bych měl něco vědět tak si zavoláme.

Smích chytré lidi léčí a jen blbce uráží.
! Lepší je být mrtvý, než druhý !
"Jezdi, aby jsi žil, žij aby jsi jezdil"

Více
4 roků 8 měsíců zpět #43380 od JirikM
JirikM replied the topic: VSTROM DL 1000 (od r 2005)

Migrifin napsal: Ahoj Jirko,můj názor je že ta 1000ka u CHrudimi je super a bral bych ji okamžitě,taky jsem chtěl na jaře kupovat 1000ku a žádná schopná nebyla tak bych moc neváhal a bral bych ji hned,to je jen můj názor.Ahoj Jarek-Migrifin.

Díky za názor. Ono i mě to připadá, že jde o pěknou motorku. Ale nechci nic uspěchat. Ale asi se tam zajedu někdy příští týden podívat :-)

• JirikM
  • Super borec
  • Super borec
Více
4 roků 8 měsíců zpět #43381 od JirikM

Wolf napsal: Jirko asi ta Chrudim. Vypadá velice dobře. To plexi, to je ta jak jsme se bavili vč. přihlášení ? Sice to plexi není žádný zázrak, ale to bych bral jako okrajovou věc. Buď si na něj zvykneš nebo ho sundáš :) . Po neděli bych měl něco vědět tak si zavoláme.

JJ, plexi je detail ;-). .... jinak, že bys měl pro mě ještě nějaký jiný tip ;-) ? :secret:

• JirikM
  • Super borec
  • Super borec
Více
4 roků 8 měsíců zpět #43390 od Vladek
Vladek replied the topic: VSTROM DL 1000 (od r 2005)
Ahoj koukal jsem na ty fotky Stromika z Chrudimě...co je to na tom pravém krycím plastu pod nádrží..vada fotky nebo nějaká prohlubeň...a taky mě překvapilo, že od června 2014 ta motorka najela 8.500,- km a není záznam servisu...přitom ve 42 je jenom "malá" prohlídka...jinak teda vypadá pěkně a za zkouknutí stojí...ale opatrně, občas se z Německa dovezou krámy...

Pohoda především.

Více
4 roků 8 měsíců zpět #43392 od JirikM

Vladek napsal: Ahoj koukal jsem na ty fotky Stromika z Chrudimě...co je to na tom pravém krycím plastu pod nádrží..vada fotky nebo nějaká prohlubeň...a taky mě překvapilo, že od června 2014 ta motorka najela 8.500,- km a není záznam servisu...přitom ve 42 je jenom "malá" prohlídka...jinak teda vypadá pěkně a za zkouknutí stojí...ale opatrně, občas se z Německa dovezou krámy...

Myslim ze jde spis o vadu fotky. Uvidime. Na tech 8500km bez servisu, na to sem taky koukal.

Tak nejak si rikam ... koupit nebo jeste pockat. Vsak do.m jara je casu dost.

• JirikM
  • Super borec
  • Super borec
Více
4 roků 8 měsíců zpět #43393 od Vladek
jj času je dost, ale na strnu druhou, litry se shánějí špatně...dobrých je málo...sháníš-li ho, jeď se podívat... :)

Pohoda především.

Více
4 roků 8 měsíců zpět #43394 od JirikM
JJ, shani se blbe. Na netu se objevil (tak pred mesicem) DL 1000 rv.2007 od prvniho majitele, najeto kolem 30-40tis. Volal sem tam asi 3h od zverejneni inzeratu a uz si pro nej nekdo jel ...

To mi uteklo ...

• JirikM
  • Super borec
  • Super borec
Více
4 roků 8 měsíců zpět #43396 od Vladek
jj...je to hoooooodně dobrá motka... :)

Pohoda především.

Více
4 roků 8 měsíců zpět #43397 od JirikM

• JirikM
  • Super borec
  • Super borec
Více
4 roků 8 měsíců zpět #43399 od Vladek
Myslím že ne...nevím...

Pohoda především.

Více
4 roků 8 měsíců zpět #43400 od JirikM

Vladek napsal: Myslím že ne...nevím...

V téhle barevné kombinaci to jezdí už nějaký ten rok. Prodávající již motorku takhle před pár lety koupil. Prý se jen černá nelíbila manželce původního majitele a tak to takhle zprznil :cry:

Ale už mi od prodávajícího dorazila nafocená serviska a zdá se vše (včetně nájezdu v km) OK.

Zkusím sehnat někoho v okolí kdo by se zajel podívat. Pro mě je to na výlet okolo 800-900km (tam a zpět)

• JirikM
  • Super borec
  • Super borec
Více
4 roků 8 měsíců zpět - 4 roků 8 měsíců zpět #43420 od JirikM
Tak sem se byl dneska podívat na jednoho VSTROMa v Praze a zase nic. Údržba naprd. Najeto cca 9tis km bez servisu. Nesedící plasty :cry: , odřené padáky a sem tam i lak, chybějící závaží na řidítkách, orezlé šrouby které bych nečekal, ožvejkaný "šestihrany" na šroubech držící plasty, čelní maska prasklá na 2 místech (u šroubů) :cry: .

... tak zase nic. Asi si koupím novýho skůtra a nebudu to řešit :secret: :laugh: :laugh: :laugh:
Poslední úprava: 4 roků 8 měsíců zpět od JirikM.

• JirikM
  • Super borec
  • Super borec
Více
4 roků 8 měsíců zpět #43423 od Vladek
to naštve, člověk se plahočí někam, aby zjistil, že někdo ne zcela popravdě popíše nabídku (slušně napsáno)...zkus napsat Hamouzovi do Kladna...on má občas dobré tipy...nebo Ti ho můžu zkusit...

Pohoda především.

Více
Moderátoři: Roman Jakub