× Koupím motorku, díly, cokoli

question-circle Question Koupím V-Strom 650

5 roků 1 měsíc zpět #42328 od street-dog
street-dog replied the topic: Koupím V-Strom 650
PetrOV - díky, pomalu motorkáře taky pročítám :secret: :) po tom co jsem se spálil s tím DRkem co mám teď, už radši vše prověřuju a je zase lepší vědět všechny problémy co moto měla atd.. i když už jsou OK :) bohužel to DRko jsem koupil rychle a v nevědomosti a taky to tak dopadlo :no:

oldik - díky :) neuhnu ;-) vybíral jsem dlouho napřed jsem byl více nakloněn k transalpu, protože se dá sehnat levnějš, ale moc se mi nelíbí byť je asi víc vhodnější do terénu, i když těm polňačkám a lesním cestám co jezdím se nedá říkat terén :laugh: nicméně jsem se rozhodl, že radši nějakou dobu počkám a pořídím si radši Stromka :) a byla to dobrá volba, stejně by pak transalp šel pryč, aby udělal místo Stromu :)

Please Přihlásit se to join the conversation.

• street-dog
  • Avatar uživatele street-dog Topic Author
  • Nováček
  • Nováček
Více
5 roků 1 měsíc zpět #42330 od JirikM
JirikM replied the topic: Koupím V-Strom 650

street-dog napsal: PetrOV - díky, pomalu motorkáře taky pročítám :secret: :) po tom co jsem se spálil s tím DRkem co mám teď, už radši vše prověřuju a je zase lepší vědět všechny problémy co moto měla atd.. i když už jsou OK :) bohužel to DRko jsem koupil rychle a v nevědomosti a taky to tak dopadlo :no:

oldik - díky :) neuhnu ;-) vybíral jsem dlouho napřed jsem byl více nakloněn k transalpu, protože se dá sehnat levnějš, ale moc se mi nelíbí byť je asi víc vhodnější do terénu, i když těm polňačkám a lesním cestám co jezdím se nedá říkat terén :laugh: nicméně jsem se rozhodl, že radši nějakou dobu počkám a pořídím si radši Stromka :) a byla to dobrá volba, stejně by pak transalp šel pryč, aby udělal místo Stromu :)

Pročítej, když sem kupoval Bandita 1250S nepadnutného, tak sem z ničeho nic narazil na vlákno, ke se najednou shání díly na celou jednu stranu :cry:

Rozdíl mezi TA a Stromem je celkem zásadní. Měl sem i TA a VStrom mi přijde lepší :good:

Více
5 roků 1 měsíc zpět #42331 od PetrOV
PetrOV replied the topic: Koupím V-Strom 650
street-dog>pokud si JirikM nevymýšlí a zastavil opravdu tak brzo, tak by snad motoru nemuselo nic být. To rozebrání kvůli pittingu na vačkách bych dal udělat tomu servisu "naschvál", aby si ti blbci uvědomili, že nedotáhnout výpušťák není prkotina typu neutáhnout zrcátko(to jsem se zase jen zdravě naštval a utvrdil v tom, že servis jedině sám).

V-Strom a TA650 - to bylo moje dilema taky, nakonec jsem šel do Stroma a nelituju ani trochu, na cestě jede o něco líp líp, je na to milion doplňků-takže i ta světlá výška jde pořešit, žere mnohem méně (až o litr/litr a půl) a v terénu si vede úplně, ale úplně stejně jako TAčko(mám za sebou srovnávací test v Rumunsku dlouhý přes 3000km a mluvím o stock motorkách, žádné WhitePower tlumiče z KTM atd jako má třeba SQWER z Cendura.cz :-) ) Za ten terén mluví i kousky, co předvází tyfoza, ale třeba i barvajs, Kysin. Cestoval Roman2bk s Trinidadem zase proklepli Stroma z jiné sstránky. A jak psal tyf-podle mě je Strom legendou-univerzál s neskutečnou výdrží.

Více
5 roků 1 měsíc zpět #42334 od Radim_C
Radim_C replied the topic: Koupím V-Strom 650
no já jsem tehdá jel s Jirkou taky pro Alpa, ale vedle stál Strom ... :)
fakt jsem ho do něj netlačil ... odjeli jsme se Stromem ;-)

Více
5 roků 1 měsíc zpět #42338 od street-dog
Díky moc :) ještě jste mi potvrdili co jsem si myslel, takže určitě Strom :good:

• street-dog
  • Nováček
  • Nováček
Více
5 roků 1 měsíc zpět #42350 od Hanysek
Hanysek replied the topic: Koupím V-Strom 650
Jestli jeste shanis stromka,tak mam sveho momentalne na prodej,tak kdybys mel zajem,tak se muzem urcite domluvit.

Více
5 roků 1 měsíc zpět #42352 od jirka
jirka replied the topic: Koupím V-Strom 650
Jen k poznámce od Radima C, fakt me vůbec netlacil a i když nemám přímé srovnání s Alpem, nikdy jsem nelitoval a to jsme už spolu "prožili" 10000km (sám, ve dvou v plné polní,...). Chybu neuděláš. :good:

Více
5 roků 1 měsíc zpět #42359 od street-dog
Hanysek: tvůj Stromek se mi taky líbí už jsem na něj koukal, ale teďka ještě nejsou prostředky, budou zhruba na podzim, tak jestli ho pak ještě budeš mít :)

• street-dog
  • Nováček
  • Nováček
Více
5 roků 1 měsíc zpět #42363 od Hanysek
Jasne vsak uvidis,ja ne ten prodej silene nespecham

Více
5 roků 1 měsíc zpět - 5 roků 1 měsíc zpět #42376 od maestrom
maestrom replied the topic: Koupím V-Strom 650
Tohle nevypadá za ty peníze špatně:
www.motorkari.cz/motobazar/motorky/suzuk...0-vstrom-678446.html
prodejce ani motorku osobně neznám, ale v inzerci na bmwgs na ni dával tip nějakej jeho kámoš s tím,že je to férovka.
Poslední úprava: 5 roků 1 měsíc zpět od maestrom.

Více
5 roků 1 měsíc zpět #42377 od Hanysek
Nevim proc,ale zda se mi to podezrele levne,ale jestli nekdo potrebuje nutne penize....

Více
5 roků 1 měsíc zpět #42378 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Koupím V-Strom 650
Za těch 80 to má bez jakýhokoliv doplňku, motorce je 8 let. Jo docela to letí. Najeto 51tis. km.
Mě to přijde fér. Za doplňky si říká sólo, chceš nechceš. U mě dobrý.

Více
5 roků 1 měsíc zpět #42379 od maestrom
maestrom replied the topic: Koupím V-Strom 650
Já to pochopil tak, že cena je včetně doplňků a zvlášť chce zapaltit jen sadu kufrů

Více
5 roků 1 měsíc zpět #42381 od Wolf
Wolf replied the topic: Koupím V-Strom 650
Mohu to vše jen sledovat na mobilu, určit je ta cena za vše krom kufrů. Píše to tam. A vypadá dobře.

Smích chytré lidi léčí a jen blbce uráží.
! Lepší je být mrtvý, než druhý !
"Jezdi, aby jsi žil, žij aby jsi jezdil"

Více
5 roků 1 měsíc zpět - 5 roků 1 měsíc zpět #42385 od marselus
marselus replied the topic: Koupím V-Strom 650

maestrom napsal: Tohle nevypadá za ty peníze špatně:
www.motorkari.cz/motobazar/motorky/suzuk...0-vstrom-678446.html
prodejce ani motorku osobně neznám, ale v inzerci na bmwgs na ni dával tip nějakej jeho kámoš s tím,že je to férovka.

Chlapi neváhejte. Zrovna jsem tady ten inzerát chtěl dát. Je to muj soused a dobrý kamarád.
Jeho stroma znám. Před týdnem jem od něj kupoval malého skutra do města. Je to fakt solidní člověk. Některé doplnky má moje. Mašina je v bezvadném stavu. Klidně kontaktujte i mě. Jsme dolmuvení že v případě potřeby mu mašinu prodám já,jelikož se musel z rodinných důvodů odstěhovat z Ostravy na neurčito a musí řešit velmi nezáviděníhodnou rodinnou situaci.

Nevěř ostnatému drátu, byť se stokrát tvářil jako stonek růže.
-Karel Kryl-

www.marselus.com
Poslední úprava: 5 roků 1 měsíc zpět od marselus.

Více
Moderátoři: Roman Jakub