× Koupím motorku, díly, cokoli

question-circle Question Koupím V-Strom 650

4 roků 10 měsíců zpět #42291 od street-dog
street-dog created the topic: Koupím V-Strom 650
Zdravíčko, na podzim či přes zimu chci koupit Stromka 650 :) ročník je celkem jedno, pokud možno aspoň trochu vybavenýho a cenově do 100 tis. i se základním servisem po koupi, pokud je to reálný :)

Pokud máte v plánu někdo prodávat nebo víte o nějakým slušným, tak kdyžtak hoďte info :)

Díky :good:

Please Přihlásit se to join the conversation.

• street-dog
  • Avatar uživatele street-dog Topic Author
  • Nováček
  • Nováček
Více
4 roků 10 měsíců zpět - 4 roků 10 měsíců zpět #42294 od JirikM
JirikM replied the topic: Koupím V-Strom 650
A proč až na podzim nebo v zimě? U VStromu se cena moc nemění (y)
Poslední úprava: 4 roků 10 měsíců zpět od JirikM.

Více
4 roků 10 měsíců zpět #42299 od street-dog
street-dog replied the topic: Koupím V-Strom 650
O změnu ceny zase až tak nejde :) ale potom už budu mít i prostředky :) a myslím si, že většina lidí motorku v půlce sezóny prodávat nebude, proto sonduju už teďka když by měl někdo v plánu přes zimu prodávat :)

• street-dog
  • Nováček
  • Nováček
Více
4 roků 10 měsíců zpět - 4 roků 10 měsíců zpět #42300 od JirikM

street-dog napsal: O změnu ceny zase až tak nejde :) ale potom už budu mít i prostředky :) a myslím si, že většina lidí motorku v půlce sezóny prodávat nebude, proto sonduju už teďka když by měl někdo v plánu přes zimu prodávat :)

Já s tou myšlenkou prodeje koketuju. Prodat není problém :-D ... ale v rozumných financích jsem prostě ještě nenašel rozumnou náhradu :sick: ... když mi rupne v bedně, je možné že bude k mání moje :secret: . VSTROM 2008 . Servis je popsanej v deníku motorky ;-).
Poslední úprava: 4 roků 10 měsíců zpět od JirikM.

Více
4 roků 10 měsíců zpět #42302 od street-dog
street-dog replied the topic: Koupím V-Strom 650

JirikM napsal: Já s tou myšlenkou prodeje koketuju. Prodat není problém :-D ... ale v rozumných financích jsem prostě ještě nenašel rozumnou náhradu :sick: ... když mi rupne v bedně, je možné že bude k mání moje :secret: . VSTROM 2008 . Servis je popsanej v deníku motorky ;-).

Vypadá moc pěkně :good: takovej by se mi líbil, kdyby ti přeci jen ruplo v bedně :) tak dej kdyžtak vědět. Díky ;-)

• street-dog
  • Nováček
  • Nováček
Více
4 roků 10 měsíců zpět #42317 od PetrOV
PetrOV replied the topic: Koupím V-Strom 650
vzhledem k tomu, že JirikoviM se povolil vypouštěcí šroub a vytekl mu olej na dálnici(jak sám píše na m.cz www.motorkari.cz/forum-detail/?ft=164047...13&pgr=1#goto8153390 ), tak je otázka, jestli to nezanechalo následky...

Více
4 roků 10 měsíců zpět #42319 od JirikM

PetrOV napsal: vzhledem k tomu, že JirikoviM se povolil vypouštěcí šroub a vytekl mu olej na dálnici(jak sám píše na m.cz www.motorkari.cz/forum-detail/?ft=164047...13&pgr=1#goto8153390 ), tak je otázka, jestli to nezanechalo následky...

Nezanechalo :good: ... ufff :evil:

JJ, kluci co mi to servisovali šroub nedotáhli. Zastavil jsem včas (defakto hned) a ještě z motoru plno oleje vyteklo. Obratem odservisovali a ještě týž den sem vyrazil na Transpublik. Týž víkend ujeto cca 1300km a koncem srpna to vypadá na Alpy ;-). A tedy, dobrá informace sem, ale z "toho mráčku pršet nebude" :-).

Mimochodem i na FB mám k této "dálniční akci" obrázek včetně online komentářů ;-).

Více
4 roků 10 měsíců zpět #42320 od PetrOV
Jak jsi to zjistil? Rozsvítila se kontrolka oleje? Já bych je nejen nechal odtáhnout motorku a zaplatit nový olej, ale chtěl bych aby shodili hlavu a podívali se min. na vačky jestli tam není pitting.

Jinak super práce servisu, když neumí ani dotáhnout šroub, pak jim něco svěř :sick:

Více
4 roků 10 měsíců zpět #42321 od JirikM

PetrOV napsal: Jak jsi to zjistil? Rozsvítila se kontrolka oleje? Já bych je nejen nechal odtáhnout motorku a zaplatit nový olej, ale chtěl bych aby shodili hlavu a podívali se min. na vačky jestli tam není pitting.

Jinak super práce servisu, když neumí ani dotáhnout šroub, pak jim něco svěř :sick:

Jeli jsme na TPC ve dvou ( Menzak ). Jel sem první a v zrcátkách si kontroluju druhého. Defakto v okamžiku kdy sem viděl kouř (od oleje na výfukovém potrubí) jsem stavěl. Zhruba ve stejný okamžik na mě zatroubil kamarád co jel za mnou.

Asi díky jízdě "ve dvou" je vše OK. Nic se ani nerozsvítilo.

Jsem realista, chybu může udělat každý. Jen ne každý jí umí přiznat.

A co se týká mého prvního/druhého příspěvku ..koukám po něčem silnějším (zase :-D ) ... VSTROM 1000, Varadero, Triumph Tiger (ideálně 800) .... ale rozumně staré kousky (2008 mladší) stojí ještě nesmysly :-/

Více
4 roků 10 měsíců zpět #42322 od oldik
oldik replied the topic: Koupím V-Strom 650
A to se mi někteří smáli, co to tam mám za bazmek. Za ty 300,- to je smysluplná investice. Už jsem četl min. 2x, že servis nebyl při dotáhnutí zátky dostatečně důsledný.
oldanov.rajce.idnes.cz/DL_650_brasny%2C_svetla/#zatka_olej.jpg

Více
4 roků 10 měsíců zpět #42323 od PetrOV
oldik-jenže mu ti pracující inteligenti nedotáhli výpušťák oleje...tohle by mu nepomohlo.

Více
4 roků 10 měsíců zpět #42324 od oldik
oldik replied the topic: Koupím V-Strom 650
Aj sorry. Blbě jsem četl. Každopádně zakladatel vlákna si vybral velice dobře :-) Pokud nakonec neuhne s koupí někam jinam.

Více
4 roků 10 měsíců zpět #42325 od JirikM

oldik napsal: A to se mi někteří smáli, co to tam mám za bazmek. Za ty 300,- to je smysluplná investice. Už jsem četl min. 2x, že servis nebyl při dotáhnutí zátky dostatečně důsledný.
oldanov.rajce.idnes.cz/DL_650_brasny%2C_svetla/#zatka_olej.jpg

Ty tam máš tu zátku nahoře ;-), mě se povolil výpušťák dole. A díky těsné zátce nahoře to neuteklo tak rychle :-)

Více
4 roků 10 měsíců zpět #42326 od vladom
vladom replied the topic: Koupím V-Strom 650
Len tak pomimo - je uplne jedno ako je utesnena horna zatka - motor ma samozrejme odvetranie priestoru cez hadicu.

Více
4 roků 10 měsíců zpět #42327 od JirikM

vladom napsal: Len tak pomimo - je uplne jedno ako je utesnena horna zatka - motor ma samozrejme odvetranie priestoru cez hadicu.

:good: pravdu máš :good:

Více
Moderátoři: Roman Jakub