× Koupím motorku, díly, cokoli

file Question Originální řídítka

5 roků 2 měsíců zpět #39801 od commandante
commandante created the topic: Originální řídítka
Zdravím , sháním originální řídítka na Stromka 650 , nejlépe černé. Pokud se doma někomu válí třeba po výměně za širší/vyšší - rád vám od nich pomůžu.

Please Přihlásit se to join the conversation.

• commandante
  • Avatar uživatele commandante Topic Author
  • Nováček
  • Nováček
Více
5 roků 2 měsíců zpět #39806 od redhot
redhot replied the topic: Originální řídítka
Zdar, mám jedny volný, nechám ti je zadarmo. Ale jsou hnutý, musel bys je rovnat. Černý.

Více
5 roků 2 měsíců zpět #39810 od douša
douša replied the topic: Originální řídítka
Mám jen z litra, ale budou asi stejné, tak jestli chceš tak se stav, máš to jen kolem libavy.

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvé problémy, ale nasere tolik lidí , že se vyplatí si ji uchovat!!!!!

• douša
  • Super borec
  • Super borec
  • Bez humoru se dá žít, ale proč?
Více
5 roků 2 měsíců zpět #39811 od commandante
commandante replied the topic: Originální řídítka

redhot napsal: Zdar, mám jedny volný, nechám ti je zadarmo. Ale jsou hnutý, musel bys je rovnat. Černý.

Děkuju, děkuju, ale jedny rovnaný mám právě na motorce a chtěl bych spíš nějaký "nepadený" :)
Ale dík za nabídku.

• commandante
  • Nováček
  • Nováček
Více
5 roků 2 měsíců zpět #39812 od commandante
commandante replied the topic: Originální řídítka

douša napsal: Mám jen z litra, ale budou asi stejné, tak jestli chceš tak se stav, máš to jen kolem libavy.

To vypadá zajímavě. Z litra asi nebudou nějak zásadně jiný. V jakým jsou stavu a co by sis tak za ně představoval? Kdyžtak klidně SZ

• commandante
  • Nováček
  • Nováček
Více
5 roků 2 měsíců zpět #39813 od douša
douša replied the topic: Originální řídítka
Prostě si pro ně prijeď, není jím nic jen sem dával acely.

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvé problémy, ale nasere tolik lidí , že se vyplatí si ji uchovat!!!!!

• douša
  • Super borec
  • Super borec
  • Bez humoru se dá žít, ale proč?
Více
5 roků 2 měsíců zpět #39879 od barvajs
barvajs replied the topic: Originální řídítka
Na origo se vyprdni, cokoliv jinýho bude lepší. Kámoš za řídítka zvedal litra na mostku v Albánii a normálně je ohnul. Podle mě už asi byly rovnaný, čekal jsem kdy mu cestou zustane kus v ruce...
Dej tam nějaký pěkný duralový crossový, budou i rovnější a uvidíš že se ti bude o hodně líp jezdit.

Více
5 roků 2 měsíců zpět #39908 od Losky
Losky replied the topic: Originální řídítka
Já mám asi origo a po 50 km v kuse mě brní obě ruce. Stává se Vám to taky??? Normálně žádné problémy s rucema nemám.

Více
5 roků 2 měsíců zpět #39912 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Originální řídítka
Tohle kluci docela řešili. Je to kvůli zalomení řídítek. Vyměň je za rovnější a bude po problému.

Více
5 roků 2 měsíců zpět #39914 od oldik
oldik replied the topic: Originální řídítka
Mě spíš bolelo zápěstí. Po výměně za accely ho cítím taky, ale až po 200km a jenom jedno.

Více
5 roků 2 měsíců zpět #39915 od Losky
docela mě to právě překvapilo. Nepříjemné mravenčení. Kolik jiná stojí a podle čeho vybírat?
Je mi to docela nepříjemné:-(

Více
5 roků 2 měsíců zpět #39917 od Petr Podařil
Petr Podařil replied the topic: Originální řídítka
Nechci vám do toho kluci moc kecat, ale problém není v řidítkách. Je to rukama :laugh:
Každej je prostě máte trochu jinak křivý. A přeci nemůžeš po pár km tvrdit, že jsou origo naprd.
Třeba já měl na litru celých 8let origo řidítka a nikdy jsem neměl pocity jako vy. A to ani při výrazně větších porcích než 50km :laugh:

Více
5 roků 2 měsíců zpět #39918 od vladom
vladom replied the topic: Originální řídítka
Presne tento problem som mal aj ja.
A hodne ma to prekvapilo, lebo ani na terennych moto ani na aprilii pegaso sa mi to nestavalo.

Takze som to porovnal a tiez som prisiel na to, ze okrem stroma som mal vzdy rovnejsie riadidla.
Kedze som mal tesne pred viacdnovym vyletom tak som narychlo prehodil riadidla z Pegasa a bolo to ovela lepsie. - Ale uplne sa to popravilo az ked som dal predstavce a posunul ich aj trocha blizsie k sebe - teraz uz je to parada.

Ale ako radia ked kupis tie riadidla ACCEL ( pohladaj tu na fore - je aj presne oznacenie ..) spravi ti to obidve funkcie - hore aj k sebe. A su lacne :)

Více
5 roků 2 měsíců zpět - 5 roků 2 měsíců zpět #39919 od Losky
Jinak když sedím na moto, taky jsem si říkal, že bych je uvítal trošku blíž k sobě, třeba o 2 cm, protože mi připadá, že jsou trošku dál, než by měly být.
Díky za ty Accely. Sice jsem to nikdy nedělal, ale snad to není nic složitého. Mrknu na to ;-)
Poslední úprava: 5 roků 2 měsíců zpět od Losky.

Více
5 roků 2 měsíců zpět #39928 od SmakyCZ
SmakyCZ replied the topic: Originální řídítka
Ahoj , brnění v rukou jsem měl taky , běhal jsme po doktorech a jejich závěr byl že mi vlastně nic není , Změnil jsem před nedávnem řidítka za ty accely co se tady probírali a zatím je to o.k. jezdím na moto deně a fakt to pomohlo.

Více
Moderátoři: Roman Jakub