× Koupím motorku, díly, cokoli

file Question Vyhřívané gripy

5 roků 10 měsíců zpět #31741 od Kokin
Kokin replied the topic: Vyhřívané gripy

koďa napsal: Ahoj Kokine, můžu ještě taky objednat? Jedny bych si vzal. Zatím díky :no: :good:

Ok, přidám jedny pro tebe ;-)

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
5 roků 10 měsíců zpět #31749 od standa
standa replied the topic: Vyhřívané gripy
Zdar Kokine,
Taky bych prosil o objednání. Jedny Saity II bych si vzal. Moc díky. :)

Více
5 roků 10 měsíců zpět #31750 od Jezek_tom
Jezek_tom replied the topic: Vyhřívané gripy
Koukám Kokine, že se ti těch objednávek na vyhřívané gripy množí a množí.

Více
5 roků 10 měsíců zpět #31752 od Kokin

standa napsal: Zdar Kokine,
Taky bych prosil o objednání. Jedny Saity II bych si vzal. Moc díky. :)

Ok, přidám jedny i pro tebe ;-)

Více
5 roků 10 měsíců zpět #31753 od Kokin

Jezek_tom napsal: Koukám Kokine, že se ti těch objednávek na vyhřívané gripy množí a množí.

Ono taky aby ne - Louis je vždy na podzim dává za 60% běžný ceny a se Saitama nejsou takový častý problémy jako s ostatníma ;-)
Já sám je měl na 2 motorkách a vždy spokojenej ;-)

Více
5 roků 10 měsíců zpět #31756 od martin k
martin k replied the topic: Vyhřívané gripy
No trochu je zádrhel v tom,že je takovej zájem,že jsou teď na některých pobočkách vyprodaný-jak mi teď psal Shrek.Takže asi tak.

• martin k
  • Avatar uživatele martin k Topic Author
  • Fajny borec
  • Fajny borec
Více
5 roků 10 měsíců zpět #31757 od Kokin
Já to objednávám jako dealer přímo na centrále.
Ale samozřejmě to taky není jistý - budu posílat objednávku v pondělí, tak uvidíme jak to kluci od Louise potvrdí :-)

Více
5 roků 10 měsíců zpět #31758 od martin k
martin k replied the topic: Vyhřívané gripy
Dnes mi otec-radioamatér-donesl spravenej alarm.Už sem ho odepsal,ale on dokáže najít- identifikovat třeba spálenej odpor a nahradit ho.Další na řadě jsou ty Oxfordy.To by byl gool.

• martin k
  • Avatar uživatele martin k Topic Author
  • Fajny borec
  • Fajny borec
Více
5 roků 10 měsíců zpět #31759 od Staník
Staník replied the topic: Vyhřívané gripy
Moc nechápu zdejší propagaci Saito gripů a kritiku Oxfordů, já jsem byl s Oxfordama vždycky spokojenej, mně fungovaly dobře...ano jsou dražší, ale jsou nastavitelný ve čtyřech krocích a v rukavicích se mi ovládají lépe než Saita... :whistle:

Více
5 roků 10 měsíců zpět - 5 roků 10 měsíců zpět #31760 od Kokin

Staník napsal: Moc nechápu zdejší propagaci Saito gripů a kritiku Oxfordů, já jsem byl s Oxfordama vždycky spokojenej, mně fungovaly dobře...ano jsou dražší, ale jsou nastavitelný ve čtyřech krocích a v rukavicích se mi ovládají lépe než Saita... :whistle:

Většinou jsou zastánci Oxfordů ti, kdo mají štěstí na dobrej kus a funguje jim. Takže ty jseš prostě jeden z těch, co s nima nemá problémy a je spokojený.
Jenže výměn (i opakovaných) jejich řídících jednotek byly a dodnes prostě je kvanta, a neřeší to ani nové verze jak výrobce tvrdil. A to nejsem žádný zastánce Saita, jenom říkám že s nimi téměř žádné problémy za ty roky a desítky prodaných kusů nebyly.

A opravdu znám i kluky a není jich tak málo, co mají Oxford a nedají na ně dopustit. Jen to chce kliku na vyrobený kus ;-)

Ovládání je ale asi hodně individuální, mě se třeba v zimních rukavicích lépe točí velkým kolečkem, než ťukat do malého tlačítka v tlustých rukavicích, někdo radši naopak ;-)
Pravdou ale taky je, že ten potenciometr u Saita má 3 stupně a ne každému vyhovuje jejich rozložení a kolují i návody na jejich úpravu (teploty), takže nic není stoprocentně ideální.

Poslední úprava: 5 roků 10 měsíců zpět od Kokin.

Více
5 roků 10 měsíců zpět - 5 roků 10 měsíců zpět #31771 od traxxas
traxxas replied the topic: Vyhřívané gripy

Staník napsal: Moc nechápu zdejší propagaci Saito gripů a kritiku Oxfordů, já jsem byl s Oxfordama vždycky spokojenej, mně fungovaly dobře...ano jsou dražší, ale jsou nastavitelný ve čtyřech krocích a v rukavicích se mi ovládají lépe než Saita... :whistle:

Je vidět, že zkušenosti asi nemáš velké. Jinak ti přeji, aby ti ty oxfdordy ještě nějakou dobu sloužily....toť asi tak vše za vše... ;-) A co se týče ovládání, tak sice proti gustu žádný dyšputát, ale dost dobře nechápu někoho, kdo chce radši klepat problematicky na tlačítka (občas fungující) oproti blbuvzdornému otáčení předaretovanou páčkou na palec... ;-)

The Truth Is Out There
Poslední úprava: 5 roků 10 měsíců zpět od traxxas.

Více
5 roků 10 měsíců zpět #31772 od Staník
Staník replied the topic: Vyhřívané gripy
traxxas > A co jsou dle tvého zkušeného názoru "velké zkušenosti" v dané věci? Ty si snad kupuješ každou sezónu nové gripy? "Zkušenosti" ve smyslu "kámoš kámoše je měl a nefungovaly" jsou na... :whistle:

Jak jsem psal, mě fakčily na bývalé motorce a proto jsem si nyní objednal další na tu současnou. Kdybych kápl na špatný kus, tak tu ovládací krabičku vyměním. Od čeho je záruka. Ovládání je věcí vkusu, nicméně kupř. pro mě je lepší mít k dispozici vícekrokové nastavení, než "blbuvzdorné".

P.S.: Na rozdíl od Kokinova věcného příspěvku, byl ten tvůj naprosto zbytečný!

Více
5 roků 10 měsíců zpět #31796 od marselus
marselus replied the topic: Vyhřívané gripy
No já to řešil a údajně měly být problémy s oxfordama jen se staršíma verzema tak nevím. Každopádně já je mám a zatím šlapou perfefktně. Ovládání na polohy se mi zdá velmi dobré . Nemůžu zatím soudit co do výdrže ,protože je mám krátce,ale budou testovány dobře jelikož jezdím až do sněhu . Známý v obchodě jich prodal nějakých 200 sad a tvrdil mi , že měl jednu reklamaci. Jinak jsem na ně slyšel jen chválů ,alespoň od lidí co je měli.

Nevěř ostnatému drátu, byť se stokrát tvářil jako stonek růže.
-Karel Kryl-

www.marselus.com

Více
5 roků 10 měsíců zpět - 5 roků 10 měsíců zpět #31799 od traxxas
traxxas replied the topic: Vyhřívané gripy

Staník napsal: traxxas > A co jsou dle tvého zkušeného názoru "velké zkušenosti" v dané věci? Ty si snad kupuješ každou sezónu nové gripy? "Zkušenosti" ve smyslu "kámoš kámoše je měl a nefungovaly" jsou na... :whistle:

Jak jsem psal, mě fakčily na bývalé motorce a proto jsem si nyní objednal další na tu současnou. Kdybych kápl na špatný kus, tak tu ovládací krabičku vyměním. Od čeho je záruka. Ovládání je věcí vkusu, nicméně kupř. pro mě je lepší mít k dispozici vícekrokové nastavení, než "blbuvzdorné".

P.S.: Na rozdíl od Kokinova věcného příspěvku, byl ten tvůj naprosto zbytečný!

Víš, ony ty gripy se tu probíraly už asi 10x a věčně dokola to rozebírat, co a jak a proč a kvůli čemu už se omrzí. Řešila se tady i ta častá nefunkčnost Oxfordů a možné úpravy Saito a já jsem sem dokonce vkládal schéma na úpravu elektroniky. Takže asi tak. Kdo čte v minulosti, ale to je namáhavé a zdlouhavé, že, tak to už ví. ;-)Jo a nekupuji si každou sezonu nové, ale u minulých motorek jsem měl vícero typů.

The Truth Is Out There
Poslední úprava: 5 roků 10 měsíců zpět od traxxas.

Více
5 roků 10 měsíců zpět #31802 od jorc
jorc replied the topic: Vyhřívané gripy
Ahoj všem, mám ještě dotaz, má někdo zkušenost musí se Saito grip lepit a když tak čím? Orig. lepidlo nebo nějaká náhražka?

Více
Moderátoři: Roman Jakub