file Question Letecký den ve Swansea

9 roků 1 týden zpět #4416 od Pavel
Pavel replied the topic: Re:Letecký den ve Swansea
Když písneš předem, není problém zařídit volno. Pak bych rád jel s tebou. :v:

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
9 roků 1 týden zpět #4419 od Felotron
Felotron replied the topic: Re:Letecký den ve Swansea
Zalezi na tom, kdy se mi podari zprovoznit masinu - ted v cervenci to jeste asi nestihnu. Takze nejdriv az v srpnu :( Ale urcite seozvu! :girl_cry:

Více
9 roků 1 týden zpět #4420 od Harrison
Harrison replied the topic: Re:Letecký den ve Swansea
Tak to bych se také přidal.Pořád jsem se ještě nedostal do Staňkovic na tlačenku.Třetí týden v srpnu budu ale v Chorvatsku... :v:

Více
9 roků 1 týden zpět #4422 od Felotron
Zrovna jsem se vratil od lednicky a nejak me nic neinspirovalo. Ale tlacenka by bodla! :evil:

..toz se pak nejak domluvime ;)

Více
9 roků 1 týden zpět #4424 od Harrison
Harrison replied the topic: Re:Letecký den ve Swansea
Felotron napsal:

Zrovna jsem se vratil od lednicky a nejak me nic neinspirovalo. Ale tlacenka by bodla! :evil:

..toz se pak nejak domluvime ;)

:popcorn: :dance4: :laugh:

Více
9 roků 1 týden zpět #4426 od Stanley
Stanley replied the topic: Re:Letecký den ve Swansea
Tak to jste Pavle byli "dozorčímu" přímo na dohled. My jsme měli s otcem jako omluvenku tankování do auta. Jen se to občas protáhlo a z 15ti minut byly i dvě hodiny.

Na vojně jsem takové štěstí jako ty neměl. Byl jsem u radarů. Aspoň jsem se dostal do sálu. To bylo fajn. Průhledný desky a monitory zobrazující vše co se hnulo vzduchem,operátoři komunikující s piloty, prostě mazec.

• Stanley
  • Avatar uživatele Stanley Topic Author
  • Borec
  • Borec
  • DL 650 A
Více
9 roků 1 týden zpět #4439 od Pavel
Stanley to nebylo o štěstí - vesnice byla plná vojáků z povolání a tak bych byl hloupej nevyužít toho. Celou vojnu jsem si zařídil tak, jak jsem chtěl a byl jsem v rámci možností spokojenej.
Jasný - byla zbytečná, ale když už tam musíš být, tak aspoň aby to člověka trochu zajímalo. Letadlama jsem opravdu žil na střední škole a tedy i po ní - na vojně. Pak už jen nějaké letecké dny a nic víc. Lítání mi bylo dlouho odepřeno, ale už jsem se párkrát sklouznul a bylo to super. Radši bych ale něco pevného a rychlého. ULL se trochu bojím - Janek ví, vozil mě.

Více
9 roků 1 týden zpět #4440 od Felotron
Zkus plachtarinu - to je asi nejschudnejsi cesta k litani. A hlavne teda nejlevnejsi... Motorovy litani je uz jina liga

Více
9 roků 1 týden zpět #4451 od Pavel
Bohužel na pilotování už čas a peníze nezbývá. Už jen tak nechat se od někoho svézt. Kdysi na střední v Č. B. jsem chvíli chodil na kurz bezmotor. lítání, ale akorát přišla sametová revoluce a Svazarmy najednou nevěděly, co a jak bude a nebyly peníze, takže to padlo úplně.

Více
9 roků 1 týden zpět #4468 od Felotron
presne tak to skoncilo... Ale mit tu moznost si sedet sam za kniplem a byt tam sam....to je pocit, kterej se nezapomina. Sam jsem to zazil jen nekolikrat a ver tomu, ze motorka na to nema.

Jsem se nejak rozvasnil :silly: O:-)
ale je to tak :good:

Více
Moderátoři: Roman Jakub