file Question Ubytování Chorvatsko

5 roků 11 měsíců zpět - 5 roků 11 měsíců zpět #39825 od Sladge
Sladge created the topic: Ubytování Chorvatsko
Ahoj, potřeboval bych nějaké tipy na ubytování v Chorvatsku, samozřejmě ideálně za málo peněz nádherné místo kousek od moře :) Víte o něčem? Ještě aby to bylo začátkem prázdnin volné...
Poslední úprava: 5 roků 11 měsíců zpět od Sladge.

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
5 roků 11 měsíců zpět - 5 roků 11 měsíců zpět #39826 od maestrom
maestrom replied the topic: Ubytování Chorvatsko
Konrétní ubytování je těžký radit, záleží jaký máš požadavky a priority, v jakém termínu a kolik vás pojede. Ale obecně pokud chceš něco co nejblíž, můžu z vlasních zkušeností doporučit Vrsar(Istrie),Krk nebo takový můj tajný tip-vesnici Moščenička Draga.
Pokud ti nevadí jet níž tak asi Brela nebo Podgora na Makarské riviéře.(v tom případě si určitě naplánuj výjezd na horu Sv.Jure) Případně Trogir a přilehlý ostrůvek Čiovo.
Já se letos poprvé chystám na Brač do Supetaru.
Vyhledával jsem přes tuhle agenturu:
www.adriatic.hr/cs
všechno tam maj hodně podrobně popsaný a dobře se vybírá podle konkrétních požadavků.Taky je tam poměrně slušně aktualizovanej kalendář obsazenosti
Levněji (bez provize agentuře) se kromě toho že ti dá někdo tip přímo na ubytovatele dá hledat třeba tak, že najedeš na stránky konkrétní destinace(např.města Trogir) a vyhledáváš podle odkazů na konkrétní ubytovatele. Ale to chce dát si s tím hodně práce, komunikovat mailem s chorvaty a né každý uvádí veškeré informace přehledně tak jak by sis představoval...
Poslední úprava: 5 roků 11 měsíců zpět od maestrom.

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
5 roků 11 měsíců zpět #39833 od Kedaros
Kedaros replied the topic: Ubytování Chorvatsko
Doporučuji hledat a rezervovat tak jako my na www.booking.com nebo www.novasol.cz/

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
5 roků 11 měsíců zpět #39837 od Sladge
Sladge replied the topic: Ubytování Chorvatsko
Díky, prokoukám to a určitě něco najdu. A jak bylo napsáno, tak budu radši hledat a komunikovat bez agentury :)

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
5 roků 11 měsíců zpět #39864 od martin k
martin k replied the topic: Ubytování Chorvatsko
Bez agentury něco ušetříš,ale nesmíš tam přijet v 9 večer.To už je všude zamčený.A jelikož se to jezdí na jeden zátah a cesta trvá celý den,tak sme zvolili taky booking.com a myslím,že za super cenu.Apartmán pro 4 se dvěma ložnicema na 7 nocí pod 10 litrů s výhledem na moře v plnou sezonu.

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
5 roků 11 měsíců zpět - 5 roků 11 měsíců zpět #39867 od maestrom
maestrom replied the topic: Ubytování Chorvatsko
Bez agentury bylo myšleno spíš vyhledání přímého kontaktu na ubytovatele, ale samozřejmě vyrazit bez rezervace a hledat přímo na místě je taky možnost. Ale na obíhání X apartmánů a nějaký velký přebírání opravdu po tý cestě většinou není síla a nálada, takže to nejspíš skončí tak,že vezmeš první nebo druhou možnost abys to už měl vyřešený. V každý destinaci ale narazíš na turistickou informační kancelář kde tě taky ochotně nasměrujou na apartmán podle tvých požadavků, pokud takový volný v místě ještě je.
Podle mých zkušeností ale v posledních letech bývají v sezóně ty vyhlášenější destinace v podstatě plně obsazené. Češi už tam zdaleka netvoří takový podíl na turismu jako kdysi a i ceny ubytování šly nahoru.
Jinak ceny u těch velkých ubytovacích agentur jsou +/- stejné. Jde hlavně o to kdo jak má ty informace setříděné a kde se ti líp vybírá. Jejich provize jsou obvykle kolem 30% až 40% - to znamená že to co platíš jako zálohu při objednání jde agentuře, to co doplácíš na místě zůstává ubytovateli.
Poslední úprava: 5 roků 11 měsíců zpět od maestrom.

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
Moderátoři: Roman Jakub
Powered by Kunena fórum