file Question Hřensko u Lubabuby

6 roků 10 měsíců zpět - 6 roků 10 měsíců zpět #24479 od Kokin
Kokin created the topic: Hřensko u Lubabuby
Musím poděkovat Lubošovi Stárkovi, alias Lubabubovi, za super přístup minulý týden.
Po cestě z Němec jsem u něj přespal, ale protože jsem přijel po půlnoci (i díky pokusu vytlačit mě ze silnice od německé srnky - pro šťouraly skóre 0:0 a promáčklé dveře), tak na mě poctivě čekal až přijedu (v posteli) a vřele uvítal i když bylo ráno :-)
Co víc si člověk může přát - teplá postel, teplá sprcha a ráno teplá snídaně :v: :kiss:

Můžu jenom doporučit - pokud někam chcete na víkend či pár dní i déle, zkuste Hřensko.
Ostatně zase tam příští rok uděláme nějaký srázek mimo hlavní sezonu, ale kdo nechce čekat, může hned ;-)

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz
Poslední úprava: 6 roků 10 měsíců zpět od Kokin.

Please Přihlásit se to join the conversation.

• Kokin
  • Avatar uživatele Kokin Topic Author
  • Administrator
  • Administrator
Více
6 roků 10 měsíců zpět #24481 od BAČAUKY
BAČAUKY replied the topic: Re: Hřensko u Lubabuby
HELE, KOKI A TU POSTEL TI ZAHŘÍVAL LubaBuba :lazy: a nebo ti tam nastrčil nějakou :heart: krásnou :first_move: :kiss1: :kiss2: ohřívačku??????????????????????????????????????????? :laugh:
:bye:

Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich

MILUJI ŽIVOT!!! 00420608470300 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• BAČAUKY
  • Super borec
  • Super borec
  • MAXIMÁLNĚ MINIMALIZOVAT MOŽNÁ RIZIKA!!!
Více
6 roků 10 měsíců zpět #24482 od Kokin
Kokin replied the topic: Re: Hřensko u Lubabuby
Kdo to zahříval nevím, ale budu si pro hlazení ega radši namlouvat, že to byla nějaká krásná prsatá ohřívačka :D :v:

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz

• Kokin
  • Avatar uživatele Kokin Topic Author
  • Administrator
  • Administrator
Více
6 roků 10 měsíců zpět #24483 od BAČAUKY
BAČAUKY replied the topic: Re: Hřensko u Lubabuby
:good: :heart: :good: :heart: :good:
:bye:

Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich

MILUJI ŽIVOT!!! 00420608470300 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• BAČAUKY
  • Super borec
  • Super borec
  • MAXIMÁLNĚ MINIMALIZOVAT MOŽNÁ RIZIKA!!!
Více
6 roků 9 měsíců zpět #24499 od Mikr
Mikr replied the topic: Re: Hřensko u Lubabuby
Kokin napsal:

Musím poděkovat Lubošovi Stárkovi, alias Lubabubovi, za super přístup minulý týden.
Po cestě z Němec jsem u něj přespal, ale protože jsem přijel po půlnoci (i díky pokusu vytlačit mě ze silnice od německé srnky - pro šťouraly skóre 0:0 a promáčklé dveře), tak na mě poctivě čekal až přijedu (v posteli) a vřele uvítal i když bylo ráno :-)
Co víc si člověk může přát - teplá postel, teplá sprcha a ráno teplá snídaně :v: :kiss:

Můžu jenom doporučit - pokud někam chcete na víkend či pár dní i déle, zkuste Hřensko.
Ostatně zase tam příští rok uděláme nějaký srázek mimo hlavní sezonu, ale kdo nechce čekat, může hned ;-)

Na sraz to určitě bude zase super,akorád bych doporučil upravit provozní dobu. Abychom neskončily zase na NONSTOP benzině. Ne že bych měl něco proti, akorát ty špunty od petek trochu víc tlačíly do zadku. :bye: :bye: :bye:

Více
6 roků 9 měsíců zpět #24501 od Lubabuba
Lubabuba replied the topic: Re: Hřensko u Lubabuby
Ahoj. To se neboj. Loňský číšník u nás již nepracuje. Provozní doba dle libosti. Třeba NONSTOP. Jsem zvědav, jak to vydržíš.

Více
6 roků 9 měsíců zpět #24504 od daja
daja replied the topic: Re: Hřensko u Lubabuby
já to vydržím :v: :v: :v: :P :P :P

Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.

• daja
  • R.I.P.
  • R.I.P.
  • dobrý, dobrý, dobrýýýý déééén
Více
6 roků 9 měsíců zpět #24509 od Lubabuba
Lubabuba replied the topic: Re: Hřensko u Lubabuby
Viděl jsem, když si byl u nás naposledy. Tu nedopitou lahev tu ještě máš.

Více
Moderátoři: Roman Jakub