file Question Na týden někam.....

3 roků 6 měsíců zpět #44367 od Hlubas
Hlubas created the topic: Na týden někam.....
Ahoj, původní moto dovolená, kterou jsem měl naplánovanou na 20-27.7. mi ,,padla,, a rád bych teď vymyslel nebo se přidal k někomu jinému. Měl bych představu ČR (zahraničí se nebráním) a jet kam mě to zavede, ustlat si tam kde se mi to bude líbit (stan). Kolik KM se najede je mi jedno, tempo takové, jaké bude potřeba. Radši bych s někým kdo má enduro, aby jsme mohli zajet i mimo silnice a najít si případné místo na nocování.
26 let, V-Strom 650, budu nejspíš sám (bez baťůžku). Kdyby měl někdo podobnou představu o dovolené, tak sem s Vámi. :-)

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
3 roků 6 měsíců zpět #44390 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Na týden někam.....
Přesunul jsem to do správné kategorie ;-)

Více
3 roků 6 měsíců zpět #44392 od Fugas
Fugas replied the topic: Na týden někam.....
Já mám v plánu objet Slovensko po čáře. Už to mám vymyšlené a namalované v Pepině.Časově je to asi na 4 dny. Termín zatím nevím, prostě si s Monikou řekneme teť a jede se. Kdybys chtěl, tak pojeď s námi.

Více
3 roků 6 měsíců zpět - 3 roků 6 měsíců zpět #44394 od ziskop
ziskop replied the topic: Na týden někam.....
Serus.
Fugas ak máš nejaký plán, mohol by si ho tu alebo cez SZ zazdieľať ? Ja tiež zrovna plánujem trip "Okolo Slovenska" na 4 - 5 dní s tým, že Štart/Cieľ je Bratislava. Snažím sa držat zaujímavých ciest a bodov z tejto parádnej mapy: Motoslovensko

Ak to nepoznáte tak je to mapa od motorkárov pre motorkárov. Na tento rok je pripravovaná nova verzia. Základ je, že zaujímavé a na moto prístupné body sú tam zaznačené + nejaké reklamy na sponzorov no a červeným sú naznačené cesty po ktorých sa dobre jazdí príp. majú pekné výhľady alebo dobrý asfalt, menej premávky, alebo sú tam serpentíny atď atď atď.

Môj aktuálny hrubý plán je ísť čo najviac po tých červených naznačených cestách z Bratislavy smerom na JV - V až po Šahy, kde sa začína Slovenská Route 66 (tá modro-žltá čo ide od S - J. Od Šiah smer S - SV až do Starého Smokovca (nad Popradom) po tej 66tke a následne opäť V cez Svidník, Humenné, Zemplínska Šírava a naspäť do takej osmičky oblíznuť Ukrajinské hranice a cez Košice opäť smerom na Tatry, popod Vysoké Tatry až na Oravu a pozdĺž Českých hraníc cez Čadcu, Trenčín a Skalicu naspäť do BA.

Určite pôjdem aj s ľadvinkou len ešte neviem na akej moto ;-). Ak sa nepodarí skôr,čo sa asi nepodarí tak to bude náš prvý viacdňový výjazd. A tak ak pôjdeme v jednom termíne a zhoduje sa aspoň časť trasy, mohli by sme aspoň jeden deň odjazdiť spolu.

Dôvod, prečo sa nedohadujem na celý výjazd ale len na deň - dva je, že my sme neni moc na termíny a presné trasy. Keď som naposledy šiel do tatier (+/-300km) tak po príjazde domov mi svietlo na Octavii 1200km. Proste keď dostaneme chuť ísť doprava tak ideme doprava bez ohľadu na to čo tam čaká :-) A navyše si ešte musím ľadvinku navyknúť na stan. Aktuálne je v zoznamovacej fáze tj. stan je rozložený v obývačke a priateľku lákam dovnútra na sladkosti alebo kozmetiku... :laugh: držte palce inak budem musieť nocovať po penziónoch :laugh: :laugh:

Only a motorcyclist knows why a dog sticks his head out of a car window!
Poslední úprava: 3 roků 6 měsíců zpět od ziskop. Důvod: chybička se vloudila

Více
3 roků 6 měsíců zpět #44403 od Jezek_tom
Jezek_tom replied the topic: Na týden někam.....
Něco podobného jsem podnikl v roce 2013. Tady jsou nějaké fotky a trasa jinak bych mohl doporuč par míst. :P

jezek-tom.rajce.idnes.cz/Dovolena_Motork...Slovenske_republiky/

Více
3 roků 6 měsíců zpět #44410 od Mesiee
Mesiee replied the topic: Na týden někam.....
No já mám v hlavě něco na týden a půl / dva týdny, je třeba to doladit..
Vyrazil bych vlakem s moto do Splitu pak směr Athény..pak přístav v Řecku..teď si nevybavím název , trajektem do Ancony- Itálie a pak pomalu domů..cca 3 000 km.
Jen to musím ještě poladit, samozřejmě bych někoho s sebou uvítal...

Více
3 roků 6 měsíců zpět #44411 od Hlubas
Hlubas replied the topic: Na týden někam.....
Díky za nabídky, ale už mám parťáka vybraného. Našel jsem chlápka, který má úplně stejnou představu o cestě. A celkem jsme se sešli i v termínu.... :-)

Více
3 roků 6 měsíců zpět #44415 od ziskop
ziskop replied the topic: Na týden někam.....
Chlapi zalozil som na temu Slovensko nove vlakno. Prosim zazdielajte tam vase napady na vylet. Ja sam tam budem pridavat casti mojej trasy ked sa mi zacne crtat finalna verzia...
Nova tema hir: Slovensko - Tipy a trasy
A nebojte sa tam prihodit aj hotove *.itn alebo *.kml ci ine suborz pre navi alebo google maps..

Only a motorcyclist knows why a dog sticks his head out of a car window!

Více
3 roků 6 měsíců zpět #44417 od NaNoWo
NaNoWo replied the topic: Na týden někam.....

Fugas napsal: Já mám v plánu objet Slovensko po čáře. Už to mám vymyšlené a namalované v Pepině.Časově je to asi na 4 dny. Termín zatím nevím, prostě si s Monikou řekneme teť a jede se. Kdybys chtěl, tak pojeď s námi.

Pokud Vás nebude moc a bude o nás zájem B) tak bychom se s Petrou přidali potřebuji jenom dopředu termín naplánovat ohledně prace

dík Honza

Více
3 roků 6 měsíců zpět #44419 od Fugas
Fugas replied the topic: Na týden někam.....

NaNoWo napsal:

Fugas napsal: Já mám v plánu objet Slovensko po čáře. Už to mám vymyšlené a namalované v Pepině.Časově je to asi na 4 dny. Termín zatím nevím, prostě si s Monikou řekneme teť a jede se. Kdybys chtěl, tak pojeď s námi.

Pokud Vás nebude moc a bude o nás zájem B) tak bychom se s Petrou přidali potřebuji jenom dopředu termín naplánovat ohledně prace

dík Honza

To je super, ale s tím termínem fakt nevím. My si prostě řekneme že se zítra jede a jede se.

Více
3 roků 6 měsíců zpět #44422 od maestrom
maestrom replied the topic: Na týden někam.....
Honzo vidím správně? Místo KTM je to nakonec nový Strom?

Více
3 roků 6 měsíců zpět #44430 od NaNoWo

Fugas napsal:

NaNoWo napsal:

dík Honza

To je super, ale s tím termínem fakt nevím. My si prostě řekneme že se zítra jede a jede se.

hmm chápu to je život :yes:

Více
3 roků 6 měsíců zpět #44442 od NaNoWo

maestrom napsal: Honzo vidím správně? Místo KTM je to nakonec nový Strom?

nene to jsme měli zapůjčené na víkend (tedy Luboss) a přitom vznikla tato fotka. Na KTM se intenzivně pracuje :evil:

Více
Moderátoři: Roman Jakub