question-circle Question Rumunsko 2013

5 roků 4 měsíců zpět - 5 roků 4 měsíců zpět #35300 od machal
machal created the topic: Rumunsko 2013
Plánujeme cestu do Rumunska

zatím jsme na 100 % dva,já + kamarád Láďa na Hondě Varadero 1000,v jednání je kamarád Ampi s KTM adventure

termín : 4 - 14 července
trasu ještě ladíme,takže připomínky potencionálních zájemců neodmítáme ;-)

Pokud by někdo z vás měl zájem se připojit,pište

Máchal

dl 1000 tovární nastavení :-)
Poslední úprava: 5 roků 4 měsíců zpět od machal.

Please Přihlásit se to join the conversation.

• machal
  • Avatar uživatele machal Topic Author
  • Fajny borec
  • Fajny borec
Více
5 roků 2 měsíců zpět #36121 od mhsk
mhsk replied the topic: Rumunsko 2013
Ahoj,

ako to vypadá s vašou dovolenkou? Ja s priateľkou plánujem Rumunsko v termíne 30.6. až 10.7. Mal by sa k nám ešte pridať jeden kamarát. Plánujeme prejsť Fagaraš, Transalpinu a Banát. Bolo by to hlavne po silnici. Čo máte v pláne vy?

Více
5 roků 2 měsíců zpět #36125 od Newman
Newman replied the topic: Rumunsko 2013
Rumunsko jsem letos absolvoval a bylo to opravdu perfektní. Jenom Transfagarasan jsme neprojeli, byl tam ještě sníh.

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

Více
5 roků 2 měsíců zpět #36126 od Migrifin
Migrifin replied the topic: Rumunsko 2013
Záleží kdy tam jedeš,jázam byl loni v polovině června a projel jsem to,sněhu už tam moc nebylo a jízda to byla parádní.

Více
5 roků 2 měsíců zpět #36136 od atomik
atomik replied the topic: Rumunsko 2013
Newmane , prosím tě ,mohl by si mě poslat odkaz na googlmapy s trasou ? Příští víkend vyrážíme směr Rumunsko a trasu máme dost podobnou a jen ji chci porovnat . Díkec

Více
5 roků 2 měsíců zpět #36140 od Newman
Pošlu ti to v SZ.

Více
5 roků 2 měsíců zpět #36141 od machal
machal replied the topic: Rumunsko 2013

Newman napsal: Pošlu ti to v SZ.

já si prosím taky ;-)

dl 1000 tovární nastavení :-)

• machal
  • Avatar uživatele machal Topic Author
  • Fajny borec
  • Fajny borec
Více
5 roků 1 měsíc zpět #36226 od SmakyCZ
SmakyCZ replied the topic: Rumunsko 2013
Ahoj , my plánujeme odjezd 27.6. do RO taktéž. Máte někdo nějaké tipy na cesty ?

Více
5 roků 1 měsíc zpět #36230 od mhsk
Ahoj, tipy: Transfagaraš, Transalpina, Banát, potom sa mi páčilo na severu sedlo Prislop (cesty ale nič moc, hodne dier) a odtiaľ cesta cez Vatra Dornei do Bicazu (asfalt OK) a tam soutěska Bicaz. Pekné sú aj soľné doly v Slanici, je to slušne hlboké a obrovské vyťažené priestory.

Více
5 roků 1 měsíc zpět #36231 od Newman
Já při plánování vycházel z pěti top tras z www.motoromania.com a ostatní vlastně byly spojovačky mezi nimi. Ale asi nejhezčí trasa byla z Ramnicu Valcea přes národní park Cozia do Targu Jiu - hory, zatáčky, jezera, řeky, žádný provoz, ale horší cesty.

Více
5 roků 1 měsíc zpět #36234 od mhsk
Tak túto cestu som ešte nešiel, ale mám ju naplánovanú na tento rok. Bola odporúčaná na fóre cendura. Som zvedavý, aká bude.

Více
5 roků 1 měsíc zpět #36252 od SmakyCZ
chlapy díky za tipy , bohužel mne včera ráno sestřelil borec autem takže nikam letos nepojedu. předjížděl v zatačce autobus a to tam byla i plná čára jen tak tak jsem to naklopil aby jsem nešel přímo na něj , vzal mne tesně za levou nohou do motorky , pád podle policie 40m.
Moje rada i když je vedro jezděte oblečení , kdybych nebyl oblečen tak jsem na tom podstatně hůř.

Více
5 roků 1 měsíc zpět #36257 od honpys
honpys replied the topic: Rumunsko 2013
Ahoj, Rumunsko jsme jeli v roce 2007, jeli jsme z CZ přes SK (Žilina, Martin, Prešov, Košice) většina po dálnici, v Maďarsku (Gonc, Encs, Tokaj - víno, do Levelek - super kemp + koupání) pak do Rumunska (Satu Mare, Botiz, Livada, Vama, Sapanta (malovaný hřbitov UNESCO), Voronet (dřevěný ručně malovaný kostel UNESCO), Piatra Neamt, Bacau, Focsani, Buzau, Berca (bahenní sopky - jediné v Rumunsku a v Americe, ze země vyvěrá studené mazlavé bahno, sundat jde pouze po uschnutí na slunci), dále na Brasov, Sighisoara (Drákulův hrad), Medias, Alba Lulia, Orastie, transfagarskou magistrálou do Targu Jiu, Baile Herculane (lázeňské město z doby římanů, dnes rumunských cikánů) dál Orsová, podél státní hranice a Dunaje do české vesničky Svatá Helena (Sfanta Elena), mluvíte česky a platit můžete českými korunami, dál Oravita, Resita, Arad, Oradea, Carei, do Maďarska Mateszalka, Tokaj, přes Slovensko domů do Mladé Boleslavi., celé 12dní, cca 3800km

, ale bylo to super, žádný off-roud, trochu do Svaté Heleny.

maps.google.cz/maps?saddr=Mlad%C3%A1+Bol...1,2,13,22,23&t=m&z=7

Letos jedeme CZ-SK-HU-RO-BG-GR-MK-ALB-MTN-BIH-HR-HU-SK-AT-CZ cca 4800km 16dní, V-Strom 650 K6 2lidi a BMW GS 1150 Adv 2 lidi.

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

Více
5 roků 1 měsíc zpět #36261 od SmakyCZ
Ahoj , plánujete prosím ještě letos někdo cestu do Rumunska ?

Více
5 roků 1 měsíc zpět #36308 od BAČAUKY
BAČAUKY replied the topic: Rumunsko 2013
Ahojky Honpys,
máš hotovou trasu na tu letošní cestu? Pokud ano a není to tajné, ukááááááááž, prosím. Díky AHooooj

Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich

MILUJI ŽIVOT!!! 00420608470300 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• BAČAUKY
  • Super borec
  • Super borec
  • MAXIMÁLNĚ MINIMALIZOVAT MOŽNÁ RIZIKA!!!
Více
Moderátoři: Roman Jakub